Veletovské procitnutí přišlo ve třetím kole v Týnci nad Labem, po debaklu opouští čelo tabulky…

11.09.2017 19:17

Po dvou domácích vysokých vítězstvích Veletov ovládl tabulku IV.A třídy se skóre 13 : 1.  Jedinou branku navíc Pepa Špinka inkasoval z penalty. Skvěle rozjetou sezonu a nadšení veletovských hráčů z jejího dosavadního vývoje, utknulo Týnecké „béčko“, které veletovské hráče na svém hřišti zastudilo debaklem 6 : 0! Veletov se v zápase téměř do žádné šance nedostal, ke střelám se dostali pouze Lukáš Veselý, Honza Buňata a Lukáš Poula, jenže nikdo z nich se gólově neprosadil. Za to na druhé straně v brance skončila téměř každá týnecká šance. Domácí hráči se dostávali do rychlých úniků ve dvou nebo třech hráčích, na což veletovská obrana tentokrát nestačila. V prvním poločase Veletov inkasoval čtyři branky, v tom druhém pak další dvě. Po dvou gólech vstřelili Jiří Homba a Václav Lískovec, po jednom gólu přidali Marcel Nesládek a Vratislav Mlika. Jednoznačný průběh zápasu tak v 70 minutě narušila jen červená karta pro domácího Vladimíra Březinu za sražení Dušana Sýkory na zem. Ani oslabení domácího týmu však nestačilo k tomu aby Veletov skóroval  a alespoň korigoval výsledek zápasu. Poprvé v sezoně tak prohrál a nevstřelil jediný gól… Kvůli této porážce opouští první místo v tabulce, kde ho vystřídali neporažené Ovčáry. V příštím kole hraje Veletov znovu doma, v neděli 17. září přivítá tým Bělušic, poprvé v sezoně tak nebude hrát s „reservou“, Bělušice mají stejně jako Veletov, pouze „ A tým “. Bilance s nimi je jednoznačná, dva zápasy, dvě vítězství Veletova a skóre 10 : 1. Třetí vzájemný zápas začíná v neděli ve Veletově v 17.00 hodin …