Alešův hattrick k výhře bohužel nestačil !!

01.09.2011 07:27

O víkendu Veletov odehrál druhé utkání nové sezony. A i když dal další hráč Veletova v zápase hattrick, k výhře to tentokrát bohužel nestačilo. Celý zápas navíc ještě pršelo, a Veletov v dešti nevyhrává, vždy, když pršelo tak prohrál. A nejsmutnější na tom je, že soupeřem Veletova byla neoblíbená Volárna! S tou Veletov prohrál už potřetí v řadě, a od doby, kdy Volárna postoupila do III třídy, ji Veletov neporazil. Pokaždé jde Veletov do vedení, ale nakonec o gól prohraje. Ne jinak tomu bylo i tentokrát. Veletov nastoupil do zápasu lépe. Hrálo se převážně na soupeřově půlce, Veletov měl více šancí než domácí, ale gólově se neprosadil. Ve 25 minutě se nechal hloupě ze zápasu vyloučit Dušan Sýkora, čímž Veletov oslabil. Jenže hráči i v deseti drželi tempo hry a vstřelili dokonce úvodní gól utkání, Šťastným střelcem byl Aleš Scháněl, kterému míč nacentroval Lukáš Vlk. Vedení Veletova ale netrvalo dlouho, po čtyřech minutách svůj první gól vstřelil i hráč Volárny Šedivý. Ve 38 minutě opět centruje Lukáš Vlk, Jakub Souček zpracovává a Aleš Scháněl znovu posílá Veletov do vedení! Ve 40 minutě odchází ze hřiště zraněný Lukáš Veselý, kterého domácí zfaulovali. Místo něj do hry nastupuje Zdeněk Hejduk. Do konce poločasu už se nic jiného nestalo. Do druhého poločasu ale nastoupily hráči Volárny jako vyměněný, rázem se do šancí dostávají spíše oni, a góly na sebe bohužel nenechají dlouho čekat! V 50 minutě srovnává stav na 2 : 2 domácí hráč číslo 3 a v 53 minutě vstřeluje druhou branku Šedivý. Veletov postupně odpadává a čím více prší, tím horší hraje fotbal. V 70 minutě zakončuje svůj hattrick hráč Šedivý a zvyšuje na 4 : 2 pro Volárnu. Po tomto gólu střídá Vláďa Vedral Míru Reichla a posiluje obranu, která téměř nefungovala. Ke konci zápasu se Veletov do mírného tlaku sice dostává, ale stačí to pouze na jeden gól Aleše Scháněla, který také zakončil hattrick a snížil na konečných 3 : 4! Veletov po třetí s Volárnou prohrál pouze o gól a v tabulce padá až na šesté místo, Volárna poskočila na třetí…

V dalších zápasech nic moc překvapivého není, jediným týmem, který ještě neztratil žádný bod, jsou Červené Pečky „ B “. Ty porazili Tři Dvory, které sestoupily z okresního přeboru. Na druhém místě tabulky je druhé béčko v soutěži – Týnec nad Labem, ten ve druhém kole pouze remizoval, ale ze čtyřbodových týmů má nejlepší skóre. Stejně jako loňskou sezonu zahájily špatně i tu letošní Krakovany, ty jsou po dvou porážkách  bez bodu předposlední o skóre před Dolníma Chvátlinama… Další kolo hraje Veletov opět venku, tentokrát už v sobotu pojede na půdu nováčka soutěže – do Sendražic…