ČERVENÉ PEČKY NEPORAZIL ANI VELETOV !! TŘI DVORY DOMA PROHRÁLI S KRAKOVANAMA !

12.06.2012 10:53

V předposledním kole sezony přijeli do Veletova změřit síly, už jistě postupující, Červené Pečky. Bylo jisté, že vybojovat nějaké body z tohoto utkání bude pro Veletov hodně složité. Ale hráči bojovali od začátku do konce a i když nakonec stejně prohráli, předvedený výkon nebyl nejhorší. V 15 minutě zápasu měl první větší šanci Pavel Kubka, ten střílel těsně vedle branky hostů. O minutu později dobře střílel i Jirka Vlk, tečovaná střela také nenašla místo v síti hostů. Ve 22 minutě nařizuje rozhodčí penaltu za faul v pokutovém území Veletova a Veletov obdržel gól z penalty už ve třetím zápase v řadě !! Červené Pečky šli tak hladce do vedení. O chvilku později vytáhl perfektní zákrok Milan Pohanka, který vychytal hostujícího hráče, který se před ním objevil úplně sám ! Jenže se nejspíš při tomto zákroku zranil a do druhého poločasu ho musel vystřídat Tomáš Vokál. Ke konci prvního poločasu se ale ještě mohli prosadit Lukáš Veselý a Tomáš Vedral, oba ale mířili vedle branky… Zdálo se, že se s Pečkami dá hrát, že by nějaké body Veletov vydřel, ale Pečky ukázali, proč postupují a proč je v celé sezoně nikdo neporazil. Během prvních 11 minut druhého poločasu zasadili Veletovu dvě rozhodující rány a zvýšili náskok na tři branky ! Od této chvíle Červené Pečky hru kontrolovali a Veletov se do šancí moc nedostával. Spíše hosté, vymýšleli co nejkrásnější akce a zbytečně se tak kolikrát dostali do postavení mimo hru, nebo se sami ukličkovali. I Veletov se ale dočkal gólu, v 72 minutě se ze standardní situace dokázal prosadit Lukáš Vlk a snížil na 1 : 3. Hned po té nedal tutovou šanci Zdeněk Řehák, který mohl snížit na rozdíl jediné branky! Naopak v 80 minutě znovu zvýšili náskok na tři góly Červené Pečky a bylo rozhodnuto. Pět minut před koncem ještě skorigovali na 2 : 4 Lukáš Veselý, který vystřelil, a Dušan Sýkora, který míč tečoval do branky. Červené Pečky zvítězili 4 : 2 a Veletov na ně v tabulce ztrácí už 26 bodů!!

Další zajímavé výsledky se zrodili v Ovčárech, Vrbové Lhotě a hlavně ve Třech Dvorech. Ovčáry porazili Nebovidy o sedm gólů! Vrbová Lhota doma vybojovala důležité tři body k záchraně proti Veltrubům a Tři Dvory doma znovu prohráli, tentokrát s Krakovanama. To znamená. Že Veletov stále může skončit na konečném druhém místě ! Musí ale v posledním kole porazit Dolní Chvátliny a doufat že znovu prohrají Tři Dvory a Týnec nad Labem alespoň remizuje. Celé poslední kolo se hraje v sobotu, Červené Pečky hrají doma od půl třetí se Starým Kolínem, o hodinu později se vykopává v Nebovidech, kde hraje právě Týnec nad Labem a ostatní zápasy začínají od 17 hodin, Tři Dvory hrají na Hradišťku a Veletov v Dolních Chvátlinách!