ČERVENÉ PEČKY SLAVÍ POSTUP DO OKRESU! JAKUB SOUČEK ZNOVU NEPROMĚNIL PENALTU !!

23.05.2012 11:00

22 kolo rozhodlo o postupujícím týmu do okresního přeboru. Slavit mohou v Červených Pečkách. Místní „ béčko “ si totiž příští sezonu zahraje tuto soutěž. V posledním zápase sice poprvé na jaře klopýtli a pouze remizovali s předposledními Sendražicemi, ale protože druhé Tři Dvory prohráli svůj zápas v Týnci nad Labem, tak tento bod Červeným Pečkám k postupu stačil. Nutno dodat, že je postup víc než zasloužený, Červené Pečky váleli už na podzim, a nebýt kontumace výsledku s Nebovidama, tak do teď  neprohráli. Na výborný podzim navázali i na jaře a s předstihem čtyř kol do konce sezony si zajistili postup!

To Veletov znovu prohrál. A tentokrát i o jednu příčku klesl v tabulce. Už v sobotu nastoupili hráči Veletova ve Veltrubech. Jeden z hráčů mi radil, abych se radši díval na doma hokej, že to bude lepší, jenže to nakonec bylo jedno. Oba zápasy totiž skončili stejným výsledkem!! 1 : 3 prohrál jak Veletov, tak i Česká reprezentace se Slovenskem. Už v 10 minutě zápasu vstřelil gól domácí hráč Motajčík a Veltruby vedli 1 : 0. Na tento gól ješte Veletov dokázal rychle odpovědět. Ve 12 minutě se krásně trefil Lukáš Veselý a vyrovnal na 1 : 1. V 17 minutě netrefil domácí hráč prázdnou veletovskou bránu. Ale v 26 minutě šli Veltruby znovu do vedení, opět zásluhou hráče Motajčíka. Poté se do hry dostal Veletov, který měl nespočet velkých šancí. Ve 32 minutě mohl dát druhý gól i Lukáš Veselý, který místo střely volil centr, na který Vláďa Vedral bohužel nedosáhl! Z následného rohu hlavičkoval Honza Buňata do domácího golmana. Největší šanci Veletova měl v 52 minutě opět Lukáš Veselý, který se dostal sám před golmana, ale ani nadvakrát ho nepřekonal !! O minutu později hlavičkoval Vláďa Vedral těsně nad branku. V 55 minutě netrefil bránu snad z pěti metrů ani Honza Buňata ! Ten také hlavičkoval v 67 minutě vedle branky ! A v 69 minutě dokonce podruhé v sezoně neproměnil penaltu Jakub Souček , určitě se za to ale nemusí stydět, ten den večer ji neproměnil ani Arjen Robben ve finále ligy mistrů ! /=o  Poslední šancí Veletova byla trefená horní tyč branky Dušanem Sýkorou, při rozehrávání rohu. A tak přišlo známé přísloví : „ Nedáš = dostaneš ! “ V poslední minutě utkání přidal další gól Veltrub domácí hráč Hampl a Veletov ztratil naděje na remízu. Veltruby zvítězili 3 : 1 a Veletov znovu vyšel bodově na prázdno !

A tentokrát se už prohra Veletova odráží i v tabulce, spadl totiž na čtvrté místo. Díky výhře nad Třemi Dvory se před Veletov dostal Týnec nad Labem, který má nyní stejný počet bodů, ale lepší skóre. Na páté Ovčáry má náskok jen tři body. Ovčáry doma porazili rozjetou Vrbovou Lhotu. Hradišťko doma deklasovalo Dolní Chvátliny, které už se pomalu smiřují se sestupem. Volárna vysoko porazila Krakovany na jejich půdě a Nebovidy porazili Starý Kolín. Příští kolo sehraje Veletov doma, kde přivítá Krakovany, Týnec nad Labem jede do Vrbové Lhoty, Červené Pečky do Dolních Chvátlin a Tři Dvory hrají doma s Nebovidama…