Dušan Sýkora zachránil Veletovu bod v poslední minutě zápasu !! Červené Pečky poprvé ztratily body !

20.09.2011 07:19

Nová sezona III. A třídy má za sebou páté kolo. A i toto kolo přineslo další zajímavé výsledky a následné dění v tabulce. Tak nejdříve Veletov. Ten putoval v neděli na vesnické derby do Tří Dvorů, kde s místním „ A “ týmem ještě neuhrál ani bod! Ale tentokrát Veletov nezačal špatně! Celý první poločas se hrál docela líbivý fotbal, hrálo se ze strany na stranu a šancí také nebylo málo. Na veletovské straně se ke střelám odhodlali třeba David Oliva, Lukáš Vlk nebo Lukáš Veselý, ale ani jeden pokus v domácí síti neskončil! Svého bratra v brance Tří Dvorů nepřekonal ani náš útočník Zdeněk Řehák! „Kde jsou ty časy, kdy oba hráli za Veletov, nyní stojí proti sobě a každý bojuje za svůj tým!...“ První poločas skončil bez branek a když začalo o přestávce vydatně pršet, začal jsem se o výsledek a osud Veletova kapku bát, protože, řekněme to na rovinu, Veletovu se za deště prostě nedaří. Ale tentokrát to „ nekopalo “ ani domácím. Pěkný fotbal z první půle se změnil na doslovnou nakopávanou. Míč odskakoval od kopaček hráčů, hřiště se klouzalo a bylo spíše náhodou když se někomu podařila přihrávka. Vypadalo to na jasný remízový zápas. Jenže v 58 minutě přichází první gól utkání. Bohužel ho vstřelují Tři Dvory, střelu domácího hráče sice Milan Pohanka chytil, jenže mu mokrý míč z náručí vyklouzl a zamířil do branky! Domácí vedli 1 : 0 !! Ale Veletov nepolevil, hrál stále stejně útočně i když trochu riskantně, domácí se totiž dostávali do brejků, ze kterých naštěstí nic nevytěžili. K samotnému konci zápasu už přestávalo pršet, a v tom přišla chvíle Dušana Sýkory, který překonal někdejšího veletovského golmana Honzu Řeháka a zachránil Veletovu bod, který si hráči bezesporu zasloužili! Ten, kdo tento zápas sledoval, musí uznat, že remíza je zasloužená!!

I další dva zápasy páteho kola dopadli remízou 1 : 1. O body se podělili Vrbová Lhota s Volárnou, a hlavně Týnec nad Labem s Červenými Pečkami! Červené Pečky na hrotu tabulky, tak poprvé ztratili body, nadále však zůstávají neporažení! Své první výhry se nedočkali ani hráči Sendražic ani Hradišťka, které je překvapivě poslední! Dolní Chvátliny bodovali podruhé v řadě, po výhře v minulém kole berou bod za remízu v Ovčárech!

V příštím kole přijede do Veletova Vrbová Lhota 98, se kterou má Veletov, stejně jako se Starým Kolínem, výbornou bilanci : 4 zápasy = 4 výhry a skóre 12 : 1 !!  Červené Pečky hostí Nebovidy, Hradišťko Veltruby a Volárna Ovčáry! A i nyní začínají zápasy v 16.30!!