Golman David Ježek vychytal ze čtyř utkání tři nuly, přes 300 minut nelovil míč ze své sítě !!

02.10.2018 22:45

Před 14 dněma se veletovští hráči téměř nesešli v Ohařích, kde zápas odehráli v desíti a dokázali zvítězit po penaltách. Tento víkend se do Radovesnic pro malý počet hráčů ani nejelo, takže zápas Radovesnice II – Tři Dvory C byl zkontumován výsledkem 3 : 0 ve prospěch domácích… Někteří veletovští hráči si ale přeci jen zahráli. Víťa Dvořák, Martin Čirák, ale hlavně David Ježek odehráli zápas za béčko Tří Dvorů proti Štítarům. A právě David Ježek potvrdil, že mu to v této sezoně chytá. Po nepodařeném úvodním zápase sezony proti Býchorům, kdy Veletov i po jeho chybách vysoko prohrál, v dalších třech odchytaných utkáních zazdil branku a už 307 minut neobdržel ani jeden gól ! ( Hradišťko I B – Tři Dvory C  0 : 4, Tři Dvory C – Volárna 2 : 0 a Tři Dvory B – Štítary 1 : 0 ). Pro Tři Dvory B to bylo teprve druhé vítězství za 3 body v této sezoně. Kromě Davida Ježka do zápasu nastoupili ještě Víťa Dvořák, který odehrál celý druhý poločas a Martin Čirák, ten do zápasu vstoupil v 65 minutě… Tři Dvory A v sobotu zvítězili i v šestém utkání a po tomto kole se díky prohře Velimi v Bečvárech osamostatnili v čele tabulky s plným počtem bodů…

V příštím kole hrají Tři Dvory C opět ve Veletově, tak doufejme, že se tentokrát hráči sejdou a znovu zabojují o další body. V neděli 7. října od 16.00 hostí Krakovanské béčko. Třídvorské Áčko i béčko hrají v sobotu, áčko nastoupí v Dobrém Poli, béčko v Konárovicích, i tyto zápasy začínají v 16.00 hodin…