Hráči Veletova dobrovolně platí pokutu za špatný výkon, přesto jsou už druzí !!

21.04.2011 09:21

Veletovští hráči v posledních třech utkáních s papírově slabšími soupeři podali ostudný výkon a nasbírali pouhých pět bodů. Po výkonu v Nové Vsi v posledním kole si hráči přiznali, že nepodávají takové výsledky, jaké se od nich očekávají, a tak se shodli na tom, že každý z nich uhradí pokutu. V jaké výši, to už vědí pouze oni. Než Veletov nastoupil do utkání v Nové Vsi, měl stejně bodů, jako první Polepy a druhé Libodřice, Nová Ves byla poslední. Upřímně jsem se těšil na „kanonádu“ Veletova, na to, jak se pěkně promíchá tabulka střelců, ale byl jsem, stejně jako ostatní, kdo Veletovu věřili, hluboce zklamán! Už delší dobu se zdráhám křivých slov na adresu hráčů Veletova, ale to, co předvedli v Nové Vsi už bylo moc! Hrůza a děs! Při sledování zápasu, kdy měla Nová Ves často až příliš prostoru před veletovskou bránou, jsem si v hlavě promítal tabulku soutěže. Ne, to není možné, to není souboj týmu z vrcholu tabulky s posledním! Vždyť Nová Ves Veletov přehrává, to není pravda! A Veletov se po tom výkonu ještě ke všemu posunul na druhé místo! To je krásné kolo! Trápící se stoupají vzhůru a dobře hrající Nová Ves zůstává na dně tabulky! I takový je sport!

Ale teď už k rekapitulaci zápasu. V prvním poločase hrál Veletov ještě docela slušný fotbal, Do šancí se dostával hlavně Zdeněk Řehák, který ve 40 minutě trefil horní tyč branky. Další šance nedávají ani Jirka Vlk, Tomáš Horák, Honza Buňata a Lukáš Veselý! Zdeněk Řehák se trefuje pět minut po výměně stran,  ale to bylo ze strany Veletova vše. Od této minuty lépe hráli hráči Nové Vsi. Hrálo se převážně před brankou Veletova, kterou hráči Nové Vsi ostřelovali jak na střelnici. Jen díky nepřesnosti střel a zákroků golmana Milana Pohanky, padl gól jen jediný a to v 80 minutě na 1 : 1 ! Do konce zápasu už se nic zvláštního nestalo a tak si Veletov body s Novou Vsí rozdělil. A protože Libodřice prohráli v Krakovaných, posunul se Veletov na druhé místo za první Polepy, které vyhráli nad Červenými Pečkami. Nová Ves zůstává poslední, ale už má stejný počet bodů, jako předposlední Radovesnice II.

V dalším kole Veletov doma hostí Veltruby a jestli chce i nadále setrvat na špici tabulky, musí se svým výkonem něco udělat a začít hrát pěkný fotbal. Polepy zavítají do Týnce nad Labem a do Libodřic jedou Radovesnice…