Hradišťko potrápilo Veletov, nakonec ale prohrálo a vrátilo se na poslední místo! Tři Dvory doma prohráli !!

10.11.2011 07:31

Předposlední kolo III. A třídy znovu zamíchalo tabulkou přineslo zajímavé výsledky! V první řadě doma poprvé prohráli Tři Dvory! Nestačili na Veltruby! Červené Pečky jen tak tak porazili Volárnu a dostali se do vedení v soutěži ! Veletov se díky těsné výhře nad Hradišťkem posunul na druhou příčku s jednobodovou ztrátou! Hradišťko se naopak vrátilo na poslední pozici! Ale ve Veletově sahali po bodech! Hodně natrápili Veletov než padli! Hned v úvodu zápasu nastřelili tyč veletovské branky! První gól ale dává Veletov, Lukáš Veselý rozehrál rohový kop, míč vyrazil hostující golman pouze k Honzovi Buňatovi, ton odhlavičkoval míč k brance a před brankou ho hlavou do sítě dorazil Jakub Souček! 1 : 0 !! Druhý gól padá po deseti minutách. Lukáš Vlk rozehrál standardní situaci přímo na bránu, kde míč hlavou lehce tečoval Miroslav Reichl, který vstřelil svůj první gól v sezoně! 2 : 0 ! Jenže Hradišťko stále tlačilo a vytěžilo ze svých šancí srovnání stavu na 2 : 2 během dvou minut před odchodem hráčů do šaten! Na druhý poločas naskočil Vláďa Vedral za zraněného Davida Olivu, kapitánskou pásku přebral Dušan Sýkora. Lukáš Vlk a Lukáš Veselý dostali žluté karty a Jirka Vlk vystřelil na bránu, jeho střelu ale chytá golman! V dalších minutách mají více ze hry znovu hosté! Perfektní zákroky předvedl golman Milan Pohanka, který sice tentokrát neudržel čisté skóre, ale předvedl výborný výkon a podržel Veletov ve hře!!   Až v 73 minutě vstřeluje Aleš Scháněl svůj  jedenáctý gól v sezoně a tentokrát gól vítězný! Po tomto gólu je Aleš vystřídán Tomášem Vokálem, čímž se posílila obrana, s jasným úkolem – stav 3 : 2 pro Veletov udržet až do konce! A povedlo se! Veletov zůstal doma neporažen, i když se v posledním domácím zápase hodně nadřel!

V ostatních zápasech Dolní Chvátliny přestříleli Sendražice, Starý Kolín porazil Krakovany, Týnec nad Labem pouze remizoval s Ovčárama a Nebovidy dokonce vysoko prohráli ve Vrbové Lhotě! Vrbová Lhota se i díky tomu vyzdvihla z posledního místa tabulky, kde sídlila pouze jedno kolo.

Poslední kolo rozhodne o mistrech podzimu i o těch, kteří přezimují na sestupujících místech. Zatímco o vrchol tabulky si to spolu rozdají přímo adepti na toto umístění, týmy na posledních třech místech budou bojovat každý za sebe, ve svých utkáních! Veletov pojede změřit síly do Červených Peček, případný vítěz tohoto utkání se stane mistrem podzimu. Skončí li zápas remízou, šanci dostanou třetí ve hře o první místo – Tři Dvory, které budou hrát ve čtvrtých Krakovanech! A zápasy sestupem ohrožených týmů? Hradišťko hostí  Starý Kolín, Vrbová Lhota hraje  ve Veltrubech a Sendražice doma s Týncem. A všechny zápasy znovu od 14.00 hodin!