KRAKOVANY ZTRATILI BODY AŽ V POSLEDNÍM KOLE !! VELETOV PORAZIL HRADIŠŤKO A PŘEZIMUJE NA 11. MÍSTĚ !!

20.11.2013 19:24

Hned dva šokující výsledky přineslo poslední kolo podzimu 2013 III. A třídy. Dvanáct kol bez ztráty bodu, byly suverénním lídrem tabulky, ale v posledním kole padli! Krakovany ve Vrbové Lhotě podlehli domácím hráčům po penaltách 2 : 3 a ztratili tak první body v sezoně!! V penaltovém rozstřelu navíc nevstřelili ani jeden gól!! Druhý nečekaný výsledek se zrodil ve druhých Veltrubech, které mohli stáhnout náskok Krakovan na čtyři body, jenže nepochopitelně vysoko podlehli Červeným Pečkám 2 : 7 a ztráta na první místo zůstala sedmibodová! Na třetím místě nakonec zimu přečkají Tři Dvory, které se na něj posunuli po výhře nad Štítarama, ty spadli na sedmé místo. Čtvrtá je Vrbová Lhota, páté Červené Pečky a osmé Ovčáry, ty zvítězili ve Starém Kolíně, ten zůstává na devátém místě. Desáté zůstali Sendražice díky výhře v Jestřábí Lhotě. Právě na jedenácté místo se posunul Veletov s bodovou ztrátou na desáté místo a dvoubodovým náskokem na dvanácté Hradišťko. Předposlední zůstal Týnec nad Labem, ten doma porazil poslední Nebovidy až na penalty…  A nyní k samotnému utkání Veletova. Veletov mohl po úvodních 45 minutách vést klidně 5 : 0, jenže veletovští hráči znovu nedokázali proměnit spoustu šancí! Honza Šedina střílel těsně nad branku, Dušan Sýkora mířil vedle branky, Honza Buňata trefil první tyčku a po půlhodině trefil druhou tyč i Honza Šedina. Do dalších šancí se dostali i Michal Novák, Luboš Sýkora nebo Zdeněk Řehák. Tu největší však ve 41 minutě utkání neproměnil Lukáš Veselý, který šel sám na golmana, kterého nedokázal překonat! A právě Lukáš byl v půlce zápasu vystřídán Alešem Schánělem. Ve 49 minutě poslal lehkou střelu na branku Honza Buňata, míč však golmanovi propadl mezi rukama a z beznadějné střely konečně padá první branka !! V 60 minutě však na tento gól hosté odpověděli, vyběhnutého golmana Davida Ježka totiž přehodil Lukáš Polák a srovnal na 1 : 1 !! Veletov sice polevil ve hře, už neměl tolik šancí ale stále měl mírnou převahu. V 75 minutě nacentroval míč před branku Tomáš Vedral, před brankou byl výborně připravený Luboš Sýkora, který Veletovu jednobrankové vedení znovu vrátil ! V 80 minutě Luboše vystřídal David Oliva a Veletov začal hrát hlavně na pevnou obranu. A když si v poslední minutě centrovaný balon hosté do branky srazili sami, bylo rozhodnuto! Tři body ve Veletově zůstali a Veletov potvrdil stoupající formu s posledních tří utkání, která vyhrál a díky čemuž se odlepil od sestupových míst a může v klidu přezimovat na jedenáctém místě…

Na další statistiky sezony , hráčů a zápasů se můžou fanoušci těšit po novém roce, kdy se je pokusím sepsat a vyvěsit tak, jako každý rok, teď zatím sportu zdar!!