Luboš Sýkora je střelecky stále při chuti, v dohrávce podzimu třemi góly srazil Štítary !!

18.03.2024 11:20

O následujícím víkendu začíná jarní část sezony i n nejnižších fotbalových soutěžích. Veletov ale už tuto sobotu 16. března dohrával na podzim dvakrát odložené utkání ve Štítarech. Ve Veletovské základní sestavě tentokrát nechyběli ani dvě dlouholeté opory. Do obrany se postavil Tomáš Vokál a v útoku nastoupil vedle svého syna Daniela historicky nejlepší střelec Veletova Luboš Sýkora. A že je pro Veletov stále ještě i po letech důležitým hráčem, ukázal právě v tomto zápase. Ve Štítarech vstřelil hattrick a zajistil Veletovu tři body a posun na čtvrté místo v tabulce III.A třídy. V celém utkání byl Veletov lepším týmem, do šancí se dostávali Pepa Adamec nebo Tomáš Urban, který měl největší šance v prvním poločase, bohužel se ani jednou gólově neprosadil. Ve druhém poločase trefil tyč hostující branky Tomáš Bílek. Domácí fotbalisté dokázali snížit v samotném závěru utkání na konečných 1 : 3...

Příští víkend se naplno rozjede jaro 2024, v 17 kole Veletov doma přivítá béčko Krakovan, kterému má co odplácet. Na podzim Veletov v Krakovanech padl až po penaltách, navzdory tomu, že téměř celý zápas 1 : 0 vedl. Odveta ve Veletově má v neděli 24. března výkop v 15.00 hodin… Vedoucí Týnec přivítá ve šlágru kola třetí Tři Dvory, druhé Sendražice hostí Bečváry a do Nebovid přijedou Konárovice… Veltruby hrají v Žiželicích, Velký Osek v Jestřábí Lhotě a Starý Kolín nastoupí ve Štítarech…