Lukáš Veselý odehrál svůj životní zápas !!

23.08.2011 07:21

Tak o víkendu začala nová sezona a Veletov do ní vkročil bravurně! Hned v úvodním kole zvítězil a dokonce neinkasoval žádný gól! První zápas sezony nejlépe vyšel Lukáši Veselému, kterého jsem nedopatřením před zápasem nezapsal ani do základní sestavy Veletova. On ale nastoupil, vstřelil pět branek a prostě mi dokázal, že do základní sestavy patří i na pozici útočníka!! Tomuto výkonu jsem nemohl dát jinou známku, než tu nejvyšší, kterou jsem napsal vůbec poprvé! Tímto se Lukášovi omlouvám a blahopřeju mu ke skoro dvojitému hattricku! Nebyl to samozřejmě jen Lukáš, kdo Veletovu zajistil první tři body. Další výborný výkon předvedl i golman Milan Pohanka, který za stavu 2 : 0 zlikvidoval penaltu soupeře a nedovolil mu vstřelit kontaktní gól! Okamžik po té totiž Veletov zvyšuje na 3 : 0 a tím hráče Dolních Chvátlin úplně zlomil. Penalta nastala po faulu v pokutovém území, když hráči Veletova úplně přestali hrát a signalizovali aut čárovému rozhodčímu, který situaci neviděl a aut neodmával. K míči se tak dostal hráč hostů, kterého nezbývalo nic, než nedovoleně zastavit… Milan však ukázal že si na penalty věří, své hráče podržel a Ti mu prozměnu pomohli k jeho první nule v sezoně, která jen potvrdila jeho výkon! Šestý gól Veletova vstřelil Tomáš Vedral, ze kterého také už roste zkušený útočník. Nejprve jeho gól v úvodu druhého poločasu neplatí kvůli ofsajdu, ale v 78 minutě už mu radost z gólu nikdo nevzal!  Zajímavé je, že oba hráči, Lukáš i Tomáš vstřelili v tomto zápase stejný počet branek jako loni za celou sezonu – Lukáš 5 a Tomáš 1! Do šancí se ale dostávali i jiní hráči, nejblíže ke gólu měl v prvním poločase Aleš Scháněl, který jen o kousíček nedosáhl na centr Lukáše Veselého! Ve druhém poločase mohli skórovat hlavou Jakub Souček, Jiří Vlk a David Oliva, všichni ale mířili vedle branky! Lukáš Vlk, Pavel Kubka a Honza Buňata zkoušeli štestí střelou z dálky, ale domácí golman ukázal že i on umí chytat  a naše hráče vychytal! Veletov tak vyhrál 6 : 0 a do dalšího zápasu jde s vysokým sebevědomím, a to je dobře, protože Veletov čeká Volárna, kterou Veletov v loňské sezoně nedokázal porazit!!

Více gólů než vstřelil Veletov, dokázali hráči Týnce nad Labem, Ti porazili Nebovidy vysoko 13 : 0 a tímto skórem si zajistili vedení v tabulce! Nebovidy naopak zažívají krizi, loni sestoupili z okresního přeboru a hned v úvodu nové sezony takový výprask asi nečekali! Druhý tým, který spadl z okresního přeboru – Tři Dvory porazili Hradišťko a vypadá to, že se budou chtít vrátit co nejdřív zpět! Další týmy, které zvítězili jsou Červené Pečky, Veltruby a Vrbová Lhota, o body za remízu se rozdělili týmy Volárny a Sendražic. Ostatní týmy ještě nebodovali…