Milan Pohanka poprvé v sezoně nedochytal zápas !

26.05.2011 12:29

Veletov v dalším kole III. A třídy doma hostil Volárnu a bohužel i tentokrát domácí fanoušky hráči moc nepotěšili. Už potřetí v řadě totiž prohráli, na to nejsou veletovští fanoušci zvyklí! Ale byl to spíše smolný zápas, kterému korunu nasadil svým výkonem i pan rozhodčí Bekešský, ten rozdal sedm žlutých karet a jednu červenou. Do zápasu veletovští hráči nevstoupili vůbec špatně, už v páté minutě se hlavou prosazuje Honza Buňata a otevírá skóre zápasu. Jenže o dalších pět minut později je srovnáno, zásluhou hostujícího kapitána. Po půlhodině hry, ze které měli více šancí spíše hosté se do zakončení dostává Zdeněk Řehák, jeho tvrdou střelu ale senzačně chytá golman Volárny ! Ve 40 minutě centruje balon před bránu osamocenému Honzovi Buňatovi, Vláďa Vedral ,ale Honza jen o kousek branku přestřeluje! Bohužel! Ale na začátku druhého poločasu jde Veletov znovu do vedení, úspěšným střelcem je tentokrát Jakub Souček! Ale tím už radosti Veletova končí. Nyní nastupuje pan rozhodčí! Nejdříve píská nemávaný ofsajd, který vůbec nebyl, poté neodpíská mávaný aut, začíná rozdávat žluté karty, v 62 minutě Volárna srovnává na 2 : 2 a všechna smůla Veletova je završena v 70 minutě červenou kartou pro Milana Pohanku, který neudržel nervy na uzdě a byl sprostý na pana rozhodčího! Do branky tak poprvé v sezoně nastupuje David Oliva. Ten je neprůstřelný pouhých sedm minut, když ho v 77 minutě ze standardní situace překonává hráč č. „ 7 “ ! Volárna vede 3 : 2 a je hodně na koni, obrovskou šanci zahazuje Tomáš Horák, který úplně sám před brankou netrefuje míč!! Poslední neférový akt od pana rozhodčího přichází pět minut před koncem, když hostující kapitán dostává druhou žlutou kartu v zápase, ale ve hře klidně pokračuje dál !! Jinak docela slušný výkon pane rozhodčí!! /:o  V dalších zápasech Polepy přehráli Hradišťko 2 : 0 a díky zaváhání Libodřic, mají už osmibodový náskok! Souboj mezi posledními dvěmi týmy v tabulce dopadl lépe pro Novou Ves, která zvítězila 2 : 1. Poslední tak jsou stále Radovesnice, se ztrátou šesti bodů !!Příští kolo hraje Veletov opět doma, tentokrát přijede rezerva z Červených Peček. Šlágr kola se odehraje v neděli v Polepech, kam přijedou druhé Libodřice, v případě, že domácí tým zvítězí, mohou Polepy s předstihem slavit postup do okresního přeboru, který už by jim do konce sezony nikdo nesebral !! Ale právě Libodřice mohou závěr sezony ještě hodně zdramatizovat !!