Nebovidy i Starý Kolín konečně padly! Veletov se důležitou výhrou přiblížil k první příčce!

03.11.2009 23:11

11. kolo bylo pro Veletov kolem nejšťastnějším! Nejen že porazil nevyzpytatelné Červené Pečky, ale dokonce konečně prohráli dosavadní lídři tabulky Starý Kolín a poprvé i Nebovidy!! Ale nejdříve k Veletovskému utkání. Do Veletova přijeli Červené Pečky nakopnuté výhrou 10 : 0 z předchozího kola, jenže je hned v úvodu zápasu usadil Zdeněk Řehák gólem na 1 : 0 !! O dvě minuty později Veletov dvakrát podržel golman Jarda Klečka a na druhé straně ověřuje hostujícího golmana pořádnou ránou Honza Buňata. A v 15 minutě přichází další gól Veletova, ten vstřeluje Tomáš Formánek. Zápas se zdál být překvapeně jednotvárný, ale ani já jsem nevěřil že si zrovna Pečky nechají jen tak vstřelit „bůra“! A nemílil jsem se! Hosté po druhém gólu zabrali a v 25 minutě snížili na 1 : 2 a v 38 minutě už je znovu srovnáno kvůli hrubým chybám v domácí obraně! Do druhého poločasu ovšem znovu lépe nastupuje Veletov a svým druhým gólem to potvrzuje Tomáš Formánek, který v 51 minutě perfektně zužitkoval centr od Lukáše Veselého. Střelce zápasu v 55 minutě střídá Vláďa Vedral, trenér Zbynďa Sandholc tak jednoznačně posílil obranou fázi Veletova. Ten se však nestahuje, naopak stále útočí a 78 minutě dává svůj druhý gól i Zdeněk řehák, kterému dobře nahrál jeho jmenovec Zdeněk Hejduk. Tečkou za povedeným zápasem je gól z penalty, který nedává nikdo jiný než Jakub Souček!

Díky tomu že znovu prohrál Starý Kolín, se Veletov posouvá na druhé místo za Nebovidy, které poprvé prohráli v Krakovaných! Veletovu schází ne vedoucí příčku šest bodů! I příští zápas bude moc důležitý, do Veletova přijede právě Starý Kolín, Veletov si výhrou může zajistit druhé místo v tabulce před zimní přestávkou! Posledním překvapením kola je první vítězství Radovesnic II, tříbodový zisk se jim podařil až v jedenáctém kole doma proti Pašince…