Nebovidy prohráli v Týnci, ale Veletov toho nevyužil!!!

06.04.2010 19:23

Tohoto velikonočního výkendu by mohli fotbalisté Veletova na konci sezony hodně litovat! Nebovidy už v sobotu na hřišti Týnce nad Labem podlehli domácí rezervě a po dlouhé době vyšli bodově na prázdno! Veletov tak v neděli mohl atakovat čelo tabulky a snížit ztrátu na čtyři body! Bohužel tomu tak nebylo! Veletov získal po remíze s Veltrubama pouze bod a ztráta je šestibodová...

V prvním poločase tolik šancí nebylo, hrálo se ze strany na stranu a po pár šancích a dvou gólech se nic nedělo. Ve třetí minutě neproměňuje Zdeněk Hejduk 100%ní gólovou příležitost, když se sám ocitl proti hostujícímu golmanovi, ten ho vychytal. A tak gól padá na druhé straně v 18 minutě, po centru hráče číslo 14 skóruje hráč se sedmičkou na zádech. Veletov odpovídá o tři minuty déle v podobě pokutového kopu, který nekope nikdo jiný než Jakub Souček! Ten se stává jarním střelcem, ve dvou zápasech, dal dva góly. Poslední branková příležitost prvního poločasu přichází v 25 minutě. Po rohu hostujících hráčů si vlastní gól hlavou málem vstřeluje Vašek Jankovský, naštěstí jde balon těsně nad branku a poločas končí za stavu 1 : 1. V úvodu druhého poločasu si vlastní gól málem vstřelují i Veltruby, hostující obránce " pouze " trefuje svého golmana a míč se odráží pryč. Od této chvíle mají jasně na vrh hosté a Veletovu se nic nedaří a předvádí nepříliš pěkný fotbal. V 68 minutě Veletov zachrání Milan Pohanka perfektním zákrokem. Zdeněk Řehák hlavičkuje centr od Zdeňka Hejduka do horní tyče hostující branky a přichází posledních pět, šest minut veletovského náporu, Honza Buňata nastřeluje další tyč ze standartní situace, Vladimír Vedral naskakuje za Zdeňka Hejduka a dává ještě poslední impuls veletovskému útoku, ale gól bohužel nepadá, Veletov remizuje 1 : 1!

Po prohře Nebovid a remíze Veletova, jsou další dva zajímavé výsledky týmů ve spodu tabulky. Poslední Ovčáry porazili Krakovany a bodově se dotáhli na předposlední Radovesnice II. A polepšila si i trápící se Pašinka, ta zdolala Velký Osek 2 : 1 a poskočila na jedenácté místo...