Neuvěřitelné!! Veletov i posedmé porazil Starý Kolín !!

15.09.2011 12:07

Veletov ve třetím kole III.A třídy nastoupil doma proti Starému Kolínu! Tyto dva týmy se proti sobě od roku 2008 postavili již posedmé! A s málokterým týmem má Veletov tak parádní bilanci! Přesto, že v několika vzájemných zápasech šlo opravdu o hodně, tzv. o šest bodů, Veletov dokázal všech sedm zápasů vyhrát, nastřílel Kolínu už 16 branek a inkasoval pouze třikrát !!! To je neuvěřitelná série zápasů, která bude pokračovat na jaře 2012 ve Starém Kolíně! Nyní k samotnému zápasu. V prvním poločasu se téměř nic nestalo, nepadl jediný gól ani žádná karta, větší šanci ke konci poločasu měli hosté, ale skóre 0 : 0 vydrželo až do přestávky. Já osobně jsem první poločas tentokrát nestihl, tak bych chtěl hráčům Veletova tímto vzkázat,že jim děkuju,že na mě s gólama  počkali až do poločasu druhého!:=)  Hned v jeho úvodu se prosadil Jiří Vlk a otevřel skóre zápasu! V 65 minutě přichází skvělých 5 minut Aleše Scháněla. Nejdříve centruje před branku tak šikovně, že se míč málem stočil do branky a minutu na to pálí z dálky a zvyšuje na 2 : 0 ! A v 69 minutě hosté přestávají hrát pro údajný ofsajd, jenže Aleš pokračuje v brejku a hostujícího golmana překonává podruhé! Starý Kolín se nezmohl na nic jiného než na dvě žluté karty. Veletov zvítězil 3 : 0, doma zůstává neporažen, dokonce bez inkasovaného gólu. To znamená že Milan Pohanka vychytal druhou nulu v sezoně!!

V dalších zápasech Červené Pečky znovu zvítězili, tentokrát porazili 5 : 2 Ovčáry, Tři Dvory, které v minulém kole jen tak tak doma porazili Dolní Chvátliny, tentokrát porazili Volárnu na jejím hřišti vysoko 6 : 2 !! A poprvé bodovali i již zmíněné Dolní Chvátliny, díky vítězství nad Vrbovou Lhotou se odlepili ze dna tabulky a přenechali ho Hradišťku, které se letos zatím také trápí a neboduje!

V příštím kole jede Veletov do Tří Dvorů, s nimi mají veletovští hráči vzájemnou bilanci na rozdíl od Starého Kolína děsivou! Všechny čtyři vzájemná utkání totiž Veletov prohrál, dostal 15 branek a vstřelil pouze čtyři! Uvidíme zda tentokrát poprvé zvítězí! V souboji rezerv se utkají Červené Pečky a Týnec nad Labem a třeba Hradišťko jede do Nebovid! A pozor, zápasy začínají už v půl páté!!