O výhře Veletova rozhodlo 20 minut týnecké nesouhry!! Milan Pohanka udržel další nulu!!

11.10.2011 12:18

Je za námi další kolo fotbalové soutěže III.A třídy, ve kterém Veletov nastoupil už v tradičním derby proti Týnci nad Labem „ B “. Veletov měl v tomto zápase potvrdit svou pozici lídra tabulky a také to hned v úvodu zápasu splnil! Od první minuty jasně přehrával rozházený Týnec a dvěmi brankami v 15 minutách rozhodl zápas. V 10 minutě se hlavičkou prosadil Zdeněk Řehák po rohu, rozehraném Lukášem Veselým. V 15 minutě využívá chyb v týnecké obraně i Jirka Vlk a po získání míče v pokutovém území přehazuje golmana a zvyšuje na 2 : 0 pro Veletov! Ten má i nadále v zápase na vrch a celý první poločas se hrálo převážně na půlce Týnce. Týnečtí hráči se ale postupně sehrávali a do druhého poločasu už nstoupili jako vyrovnaný tým. Začalo se hrát na obě strany a šancí bylo hodně, z těch hostujících měl největší šance týnecký útočník Žiga, který veletovskou obranu nejen přehrával, ale i pošťuchoval drobnými fauly! Na druhé straně se neprosadili Lukáš Veselý, Aleš Scháněl ani třeba Honza Buňata, který bránu soupeře vysoko přestřelil. Postupem času začal Veletov výsledek pouze bránit, jak naznačilo i střídání útočníka Aleše Scháněla za obránce Miroslava Reichla, a tak přišel i závěrečný tlak Týnce, ze kterého naštěstí nic nevytěžil. Veletov tak potvrdil první místo v tabulce, doma i po čtvrté v sezoně zvítězil a Milan Pohanka udržel třetí čisté konto v sezoně !!

V dalších utkáních je nejdůležitější zápas Červených Peček a Krakovan, protože skončil remízou, Červené Pečky tak znovu ztratili body a prvního Veletova už se bodově drží jen Tři Dvory, které porazili Vrbovou Lhotu pouze 1 : 0 !!  Volárna doma porazila příštího soupeře Veletova – Nebovidy a zápas mezi předposledním Hradišťkem a posledními Sendražicemi dopadl lépe pro hosty a tak si své pozice přehodili, Hradišťko je stále bez výhry.

V dalším kole Veletov nastoupí už v sobotu v Nebovidech, kde naposledy prohrál 2 : 3. A ani letos to nebude mít jednoduché! Nebovidy totiž doma v této sezoně ještě neprohráli !! Tři Dvory jedou do Ovčár a Červené Pečky na Hradišťko. A pozor !! Všechny zápasy 8 kola tentokrát začínají už v 15:30 hodin!!