Pavel Dobrý neobdržel branku už 202 minuty ! Veletov přehrál Hradištko a stále je v čele tabulky !!

27.09.2022 15:26

Veletov se po prohře s Volárnou opět rozjel a v neděli podruhé v řadě zvítězil, navíc bez inkasovaného gólu. Na domácím hřišti naši hráči přivítali hráče Hradišťka, kterým nadělili debakl. Veletovští hráči rozhodli utkání už v prvním poločase. Ve 13 minutě otevřel skóre Honza Buňata a třemi góly ho poté následoval i Luboš Sýkora, který se hattrickem vyhoupl na první místo tabulky střelců. Nutno dodat že měl Luboš před svými góly ještě další tři šance, které neproměnil. Další šance v prvním poločase ještě neproměnili Honza Gráf, Tomáš Urban a Josef Adamec, takže stav 4 : 0 po prvním poločase byl pro hosty ještě příznivý. Ve druhém poločase veletovští hráči začali zbytečně více kombinovat a do šancí už se tolik nedostávali. Naopak pár skvělých zákroků musel ke konci zápasu vytáhnout veletovský golman Pavel Dobrý, čímž si druhou vychytanou nulu v řadě určitě zasloužil. Jeho neprůstřelnost už je na 202 minutách! Pátou branku Veletova na konečných 5 : 0 pro Veletov vstřelil v 68 minutě Josef Adamec, který tak vstřelil gól v každém zápase, ve kterém nastoupil. Touto výhrou se Veletov stále drží čela tabulky, momentálně je o skóre za prvními Třemi Dvory. V příštím kole Veletov hraje v sobotu 1.října na hřišti v Býchorech. Místní rezerva v této sezoně zatím bodovala v každém zápase, prohrála pouze jednou, po penaltách a v tabulce ztrácejí na Veletov 5 bodů, mají ale zápas k dobru. Utkání Veletova v Býchorech už v sobotu 1.října od 16.00 hodin !