Pepa Adamec opět řádil, čtyřmi góly se podílel na vysokém vítězství Veletova nad Konárovicemi!!

16.04.2024 15:04

Veletov o tomto víkendu nastoupil k dalšímu ze série domácích utkání. V neděli od 17.00 hodin hostil v malém derby Konárovice. Zápas měl od prvních minut jasný průběh, veletovští hráči měli herní převahu, což se projevovalo i na skóre. Už v šesté minutě se poprvé v zápase prosadil Pepa Adamec a Veletov rychle vedl 1 : 0. Druhý gól Pepa vstřelil po spolupráci s Matějem Šindelářem v 18 minutě. I hned po následné rozehrávce hostů, se míče zmocnil Robert Dunka, výbornou individuální akcí se dostal až před branku a svým čtvrtým gólem v sezoně zvýšil už na 3 : 0! Po půl hodině zápasu se do hry dostali i hosté, z čehož vytěžili snižující gól, který vstřelil Dominik Špinka. Ve druhém poločase mohl další gól Veletova přidat Tomáš Bílek z penalty, nařízené za faul hostujícího golmana na Luboše Sýkoru. Tomáš však trefil pouze tyč a k následné dorážce už se veletovští hráči nedostali. I tak Veletov pokračoval ve výborných akcích, v 53 minutě parádní střelou zvýšil na 4 : 1 Lukáš Klucska a v 56 minutě završil hattrick Pepa Adamec. Konárovice ještě dokázali snížit na 5 : 2 gólem Mariana Pešty v 59 minutě, ale poslední slovo měl opět Pepa Adamec, toho svým centrem našel Zdeněk Prokůpek a Pepa svým čtvrtým gólem uzavřel skóre na konečných 6 : 2. Hráči tak odčinili penaltovou porážku z minulého týdne od Bečvár a za týden je čeká třetí domácí utkání v řadě. V neděli 21.dubna od 17.00 hodin Veletov v dalším derby hostí Tři Dvory, kterým může odplatit podzimní porážku 4 :2… Tři Dvory v posledním zápase jen těsně porazili Žiželice. Jestřábí Lhota vedla doma nad prvním Týncem, ten však zápas otočil a zvítězil. Druhé Sendražice jediným gólem porazili Starý Kolín, Nebovidy prohráli ve Velkým Oseku 2 :0 stejně jako Štítary v Krakovanech a Bečváry doma porazili Veltruby…