Po šesti kolech bez ztráty bodu pouze Nebovidy !

01.10.2009 13:15

Veletov v šestém kole znovu zaváhal a poprvé v sezoně prohrál! Tentokrát ve vedoucích Nebovidech. Veletov šel sice do vedení 2 : 0 po dvou rychlých gólech Dušana Sýkory a v celku dobrém prvním poločasu, jenže druhou půli veletovští hráči úplně vypustili a nechali soupeře otočit stav, se kterým už nic nezmohli! Je to škoda, Veletov určitě měl na výhru! Bohužel se tak Veletovu vzdálilo vedoucí místo v tabulce už na sedm bodů a spadl na místo čtvrté, za Týnec nad Labem. Ten Veletov hostí v příštím kole a tak je tu přímý boj o třetí pozici! Starý Kolín také už ztratil body, když pouze remizoval na Hradišťku a v příštím kole hostí Nebovidy - tento zápas považuji za hlavní šlágr kola!! Na posledním místě se usídlila Pašinka a předposlední jsou Radovesnice II...