Premiérové góly vstřelili Tomáš Vedral a David Oliva!! Sk Krakovany – Polepy B 8 : 1 !!

07.06.2011 16:33

V dalším kole III A třídy se poprvé v sezoně za Veletov trefili David Oliva a dokonce i Tomáš Vedral !! Veletov tak i díky nim po delší době konečně zvítězil! Hrálo se ve Vrbové Lhotě už v sobotu, bilance vzájemných zápasů hovořila jasně pro Veletov, všechny tři zápasy zvítězil, vstřelil 10 branek a ani jednu nedostal. I úvod dalšího utkání napovídal o tom, kdo je lepší. Už v deváté minutě vstřelil nádhernou branku přímo pod horní tyč branky Tomáš Vedral a od té chvíle měl Veletov jasně navrch. Do šancí se dostávají Tomáš Horák, Zdeněk Hejduk, Lukáš Veselý, Honza Buňata i ostatní, jenže gól né a né vstřelit. Největší šanci zahodil Zdeněk Hejduk, který se ocitl sám před domácím golmanem, ten ho ale vychytal. Ve 30 minutě Veletov nastřeluje horní tyč branky, míč se odráží k zemi a ven z branky, čárový rozhodčí signalizuje gól, ale hlavní sudí byl opačného názoru! Podobná situace přichází i o pět minut déle, vypadá to, jako by domácí golman chytal míč za brankovou čarou, ani tentokrát je ale pan rozhodčí Sedláček v klidu. První poločas tak Veletov vyhrál „ pouze “ 1 : 0, určitě zaslouženě. Druhý poločas ale veletovtí hráči mírně polevili, šancí moc neměli a do hry se dostávali i domácí. Díky tomu mohl předvést své brankářské zákroky i náš golman Tomáš Vokál, který zastoupil Milana Pohanku v tomto utkání. V 65 minutě přichází centr Lukáše Veselého přesně na Davida Olivu a ten hlavou zvyšuje na 2 : 0 !! Jenže to bylo téměř to poslední, co Veletov předvedl, hru začali přebírat domácí a přicházel jejich závěrečný tlak. Z něj vytěžili naštěstí pouze jeden gól, kterým v 82 minutě domácí kapitán snížil stav na 1 : 2, když přeloboval Tomáše Vokála. Vrbová Lhota tak Veletovu vstřelila gól až po 352 minutách!! Druhý gól už byl nad její síly a proto Veletov po čtyřech prohraných zápasech konečně zase bere všechny body!

A bylo to za minutu dvanáct, protože kdyby Veletov ztratil body i v tomto utkání, už by tentokrát spadl na čtvrté místo, protože Krakovany nějakým zázrakem rozstříleli postupující rezervu Polep 8 : 1 !!! Drží se tak v těsném závěsu za třetím Veletovem a druhýma Libodřicema, které taky tentokrát zabrali, nezaváhali a zvítězili 1 : 0 nad Týncem n/L. Sestupující Radovesnice II tentokrát prohráli pouze o gól a Volárna porazila 6 : 2 Hradišťko I, příštího soupeře Veletova. První Polepy hrají doma s posledníma Radovesnicema a Libodřice jedou na Volárnu…