Tento víkend konečně zvítězili všechny tři Třídvorské týmy, céčko i přesto, že znovu dohrávalo v desíti !!

16.10.2018 09:53

Tento víkend proběhlo už osmé kolo sezony v okresních třídách kolínského fotbalu. A bylo to poprvé, kdy zvítězili všechny tři třídvorské týmy. Už v sobotu doma áčko přestřílelo Tuklaty vysoko 7 : 1, v neděli na tom samém hřišti porazilo béčko Veltruby 2 : 0 a v tom samém čase hrálo i céčko, neboli Veletov svůj zápas ve Velkém Oseku. Veletov měl znovu problém poskládat základní sestavu. Po minulé venkovní kontumaci v Radovesnicích, hrozil stejný osud i zápasu v Oseku. Nakonec se i se mnou sešlo přesně 11 hráčů. Do branky se musel postavit Luboš Sýkora a ze Třech Dvorů přišel poprvé v sezoně pomoci i Marek Svoboda, který doplnil třídvorské hráče Petra Jirsu a Martina Vinše. Základní jedenáctku doplnili veletovští Jakub Kutil, David Oliva, Martin Čirák, Honza Buňata, David Ježek, Víťa Dvořák a právě já ( Milan Moravec ).  Zápas se pro Veletov vyvíjel slibně už od prvních minut. Veletov měl více nebezpečných akcí a hru kontroloval, domácí hráče do žádné velké akce nepustil. První odměna přišla ve 21 minutě, když první gól vstřelil Víťa Dvořák. Vzápětí druhý vstřelený gól byl připsán mě, jelikož jsem při centrované střele jednoho ze spoluhráčů clonil domácímu golmanovi natolik, že mu míč propadl až do branky. Veletov vedl 2 : 0 po 23 minutách. Do konce poločasu ještě Veletov pár šancí měl, David Ježek, Martin Čirák stříleli vedle a já po rohovém kopu hlavičkoval vedle branky. Gól však vstřelili domácí. Gól do šatny nám vstřelil Zdeněk Novák. Druhý poločas se odehrával ve stejné režii jako ten první. Veletovští hráči byli více na balónu a vytvářeli si více šancí. V 62´minutě zvýšil na 3 : 1 Martin Čirák, když unikl domácí obraně a překonal Oseckého golmana. Ten byl překonán i Honzou Buňatou, který ho přeloboval, ale míč z brankové čáry vykopl domácí obránce. V 65´minutě jsem musel ze zápasu odstoupit a odjet do práce. Veletov tak znovu dohrával v desíti lidech. Kluci si však tři body už vzít nenechali a výhru ještě pojistil v 85 minutě svým druhým gólem v utkání Víťa Dvořák. Tři Dvory C ( Veletov ) tak zvítězily ve Velkém Oseku 4 : 1 a v tabulce se vrátili na šesté místo…

V příštím kole čeká velice důležitý zápas tzv. „ o šest bodů “ třídvorské áčko, jelikož v neděli od půl čtvrté nastoupí na hřišti ve Velimi, kde se s místním béčkem utká o čelo tabulky. Neporažené Tři Dvory tabulku vedou, Velim je s jedinou porážkou o tři body druhá, ale má výhodu domácího prostředí. Třídvorské béčko hraje už v sobotu v Červených Pečkách od půl čtvrté proti spojenému týmu Peček a Pašinky. No a céčko, neboli Veletov hraje doma v neděli také od půl čtvrté proti Týnci nad Labem B…