Tři Dvory B ( Veletov ) předvedli parádní obrat! Třídvorské áčko naopak ztratilo dvoubrankové vedení a znovu padlo.

26.04.2022 15:04

O tomto víkendu opět hráli oba třídvorské týmy další zápasy svých soutěží a oba týmy se museli obejít bez útočníka Jiřího Fily, který si odpykává třízápasový trest za červenou kartu, kterou obdržel před týdnem v Polepech. V sobotu na domácím hřišti ve Třech Dvorech přivítalo áčko v rámci 20 kola III.A třídy Novou Ves. Přestože po prvním poločase Tři Dvory 2 : 0 vedli, hosté ve druhém poločase během deseti minut skóre otočili a nakonec zvítězili 4 :2. I v tomto zápáse za Tři Dvory nastoupili veletovští Sýkorové… Po druhé porážce v řadě třídvorské áčko opouští páté místo a v tabulce III.A třídy je nyní na místě šestém s jednobodovou ztrátou na páté Veltruby. V příštím kole Tři Dvory opět na svém hřišti hostí Týnec nad Labem, výkop tohoto utkání je v sobotu 30.dubna v 17.00 hodin…

Třídvorské béčko ( Veletov ) sehrálo své utkání IV.B třídy v neděli. Na hřiště do Veletova přicestovala rezerva Velkého Oseka, která je v tabulce na pátém místě právě za Třema Dvorama. Zápas začal ideálně, už ve 12 minutě vstřelil první branku zápasu kanonýr Veletova – Luboš Sýkora, kterému výborně přihrával jeho syn Lukáš a Tři Dvory B ( Veletov ) vedli 1 : 0. Jenže v rozmezí 20 až 27 minuty hosté skóre otočili ve svůj prospěch. Ve 20 minutě srovnal skóre hostující Vokál, ve 25 minutě vstřelil vlastní gól Daniel Sýkora a o dvě minuty později po nedostatečném zákroku golmana Honzy Horáčka přidal třetí branku Jiří From. Po prvním poločase tak Tři Dvory B ( Veletov ) prohrávali 1 : 3. V tom druhém však stejný parádní obrat předvedli i naši hráči. V 51 minutě vstřelil druhý gól v zápase Luboš Sýkora, v 55 minutě srovnal skóre Adam Vinš a v 62 minutě si vlastní gól vstřelili i hosté, takže Tři Dvory B ( Veletov ) rázem vedli 4 : 3 ! Na tuto branku však hosté ještě rychle zareagovali, když v 64 minutě Jan Munia opět skóre vyrovnal. Poslední slovo v této přestřelce nakonec ale přeci jen měli domácí hráči. Daniel Sýkora v 82 minutě odčinil vlastní gól, když dorazil do branky vyraženou střelu svého bratra Lukáše a strhl vedení opět na stranu Tří Dvorů! A toto vedení už si hráči vzít nenechali a zvítězili i ve druhém jarním utkání. V tabulce IV.B třídy se Tři Dvory B ( Veletov ) stále drží na čtvrtém místě, tři body za Polepama a se sedmibodovou ztrátou na první Starý Kolín, se kterým hraje v příštím kole. Ano, v neděli 1. Května čeká Tři Dvory B ( Veletov ) velice těžké utkání. Lídra tabulky sice přivítají na svém hřišti ve Veletově, ale stále bude chybět nejlepší střelec béčka – Jiří Fila. Doufejme že ho jeho spoluhráči, hlavně trio veletovských Sýkorů opět zastoupí a nějaký ten gól vstřelí. Zápas ve Veletově také začíná v 17.00 hodin…