Tři Dvory B ( Veletov ) se s Kořenicemi dlouho trápili, ale porazili je. Třídvorské áčko zvítězilo potřetí v řadě !

12.04.2022 13:37

V neděli 10. Dubna odstartovala jarní část sezony i pro Veletov ( Tři Dvory B ). Od 17.00 hodin přivítal na svém hřišti Úsvit Kořenice. I když byl Veletov v první půli lepším týmem, první větší šanci měli hosté, ti ji však neproměnili a z následného protiútoku ještě málem inkasovali, Dan Sýkora ale velkou šanci také zahodil. Ve 25. minutě však své zaváhaní napravil a po krásném centru Vládi Vedrala vstřelil úvodní branku zápasu. Do konce prvního poločasu mohli veletovští hráči vedení navíšit, ale Lukáš Sýkora i Vláďa Vedral mířili vedle branky. Luboš Sýkora trefil dokonce tyčku branky. Šance se rodili i ve druhém poločase, Veletov se v koncovce dlouho trápil, trefil se až v 63 minutě Petr Krutský, který po centru Dana Sýkory zvýšil na 2 : 0. Zápas se rozhodoval čvrt hodiny před koncem. V 74 minutě neproměnili jednu ze svých větších šancí hostující hráči, následně obránci chybovali v rozehrávce, kterou vystihl Jirka Fila, ten se ocitl tváří v tvář golmanovi, kterého překonal a zvýšil na 3 : 0. Další velkou chybu hostujících obránců potrestal Luboš Sýkora v 77 minutě, který po zisku míče okamžitě přeloboval bezmocného brankáře hostů a zápas byl rozhodnutý. Pátý gól přidal v 82 minutě i třětí Sýkora v sestavě Veletova Lukáš, který upravil skóre na konečných 5 : 0. V tabulce IV.A třídy si Veletov ( Tři Dvory B ) drží čtvrté místo s dvoubodovou ztrátou na třetí Hradišťko a sedmibodovou ztrátou na první Starý Kolín…

Třídvorské áčko dokázalo potřetí v řadě zvítězit a na jaře neztratilo ani bod. V posledním hraném kole, na domácím hřišti porazili 5 : 1 Sendražice a udržují si páté místo v tabulce III.A třídy.

O příštím víkendu sehrají oba třídvorské týmy své zápasy v Polepech. V sobotu od 17.00 hodin tam nastoupí béčko ( Veletov ) proti domácí rezervě a v neděli se také od 17.00 hodin utkají áčka obou týmů. Pro Veletov ( béčko ) to bude zápas o třetí, možná i druhé místo v tabulce a navíc za Polepy nejspíš nastoupí i bývalý hráč Veletova – Honza Šedina…