Tři Dvory slavili v Jestřábí Lhotě dvojí úspěch, Veletov doma poslední zápas podzimu prohrál…

25.11.2018 20:36

O víkendu 17. a 18. listopadu se uzavřel fotbalový listopad v nižších okresních soutěží. Nejhezčí konec podzimu z našich tří týmů, zažili Tři Dvory A, ty v sobotu zvítězili v Jestřábí Lhotě a potvrdili podzimní nadvládu v okresním přeboru, který ovládli s jedinou bodovou ztrátou a náskokem čtyř bodů na druhé Býchory. Ještě před zápasem áčka se na tom samém hřišti od 10.45 hodin představilo třídvorské béčko, to hrálo s Jestřábí Lhotou B v soutěži III. třídy. Béčko Tří Dvorů zvítězilo také, ale až po penaltovém rozstřelu. Díky těmto bodům se v tabulce dotáhli na dvanácté Štítary a od posledního místa je dělí už sedm bodů. Za béčko v Jestřábí Lhotě nastoupili i David Oliva, Honza Buňata a Vedralové Vláďa s Tomášem. Náš nejsledovanější tým, Tři Dvory C neboli Veletov, hrál až v neděli. Jediným hráčem, který nastoupil za všechny tři týmy v jeden víkend byl Zdeněk Kukal, ten odehrál celý zápas za Tři Dvory B, tři minuty za Tři Dvory A a v neděli celý zápas za Tři Dvory C. Honza Buňata s Davidem Olivou byli na soupisce A – týmu na lavičce náhradníků. Zápas Veletova s Němčicemi měl být jasnou záležitostí pro Veletov, vzhledem k umístění týmů v tabulce ( Veletov 6, Němčice 14 ) Jenže domácí hráči nakonec museli být rádi za jediný bod za prohru po penaltách. Úvod zápasu odehrál Veletov znovu v desíti hráčích a už v osmé minutě prohrával po gólu hostujícího Hoška. Ve 20 minutě do zápasu nastoupil Míra Reichl a Veletov byl v plném počtu. Ve 26 minutě vstřelil vyrovnávací gól Luboš Sýkora. Další šance Veletova neproměnili Honza Buňata, který hlavičkoval vedle a znovu Luboš Sýkora, který dvakrát trefil golmana. Naopak hosté udeřili znovu, ve 37 minutě se opět trefil Hošek a do šaten šli týmy za stavu 2 : 1 pro hosty.  Ve druhém poločasu zvládli veletovští hráči pouze vyrovnat. Druhý gól vstřelil v 77 minutě Luboš Sýkora, a protože žádnou další šanci neproměnili, přišli na řadu penalty. V nich byli bohužel úspěšnější Němčice. Rozhodlo se až po sedmé sérii, protože střelci se tentokrát hodně mílili. Třikrát trefili tyč, jeden se vůbec netrefil a třikrát dokázali zasáhnout golmani… Veletov tak přišel o šanci přezimovat na pátém místě, na němž by v případě výhry skončil. Podzim tak zakončil o pozici níže a poslední Němčice se o dva body přiblížili předposlednímu místu. Podzim 2018 je minulostí, jarní část sezony začíná koncem března 2019…