Třídvorské áčko se po volném víkendu vrátilo vítězně ! Béčko nedokázalo otočit zápas proti Červeným Pečkám...

25.05.2022 13:29

Druhý souběh utkání v krátké době čekal třídvorské týmy tento víkend. Áčko i béčko odehráli své zápasy v neděli od 17.00 hodin. Odpočinuté třídvorské áčko odjelo ke svému zápasu do Nebovid, kde díky třem penaltám zvítězilo 3 : 0. Jednu z penalt vstřelil i Jiří Fila a v sestavě áčka znovu nechyběl ani veletovský Lukáš Sýkora. Tři Dvory A nadále zůstávají na šestém místě tabulky III.A třídy a v příštím kole v sobotu 28.května doma přivítají béčko Jestřábí Lhoty.

Třídvorské béčko ( Veletov ) odehrálo další zápas ve Veletově, kde nastoupili naši hráči proti rezervě spojeného týmu Červených Peček a Pašinky. Hosté po 24 minutách vedli 2 : 0 a tímto výsledkem skončil i první poločas. Do toho druhého vkročili lépe naši hráči, když ve 47 minutě snížil Tonda Žídek a v 54 minutě srovnal Petr Smolík. Místo obratu však přišla penalta pro hosty, kteří ji využili a znovu se ujali vedení. A protože už gól do konce zápasu nepadl, prohráli Tři Dvory B ( Veletov ) 2 : 3 a v tabulce IV.B třídy zůstávají na čtvrtém místě dva body za třetím Hradišťkem, které mohli v případě výhry přeskočit. V příštím kole sehrají Tři Dvory B ( Veletov ) poslední utkání v sezoně na domácím hřišti ve Veletově. V neděli 29.května tam přijede právě Hradišťko a o to třetí místo se se Třemi Dvory utká napřímo. Oba zápasy ( áčka i béčka ) mají výkop v 17.00 hodin…