V zápase neproměněných šancí v Radovesnicích vydřel Veletov těsnou výhru 2 : 1 !

11.05.2023 16:10

Veletov po jasném domácím vítězství nad Býchorama, jel v dalším kole do Radovesnic, předposledního týmu v tabulce. Podle postavení v tabulce mělo jít o jasnou záležitost, jenže realita byla trošku jiná. Veletov šel sice rychle do vedení po proměněné penaltě Pepy Adamce ve 3 minutě a brance Vasyla Želizňaka ve 32 minutě, ale od této minuty se veletovští střelci jen trápili. Největší šance neproměnili Luboš Sýkora a Honza Buňata, oba střelci z bezprostřední blízkosti branku přestřelili. Své šance nezacílili přesně ani Honza Gráf, Tomáš Bílek, Robert Dunka nebo Pepa Adamec. Takřka celý druhý poločas byl o dobývání domácí branky. Útočníci Radovesnic si pár šancí také vytvořili a dvakrát vytáhl parádní zákrok i náš golman Honza Urban, kterému vychytaná nula utekla až v 81 minutě, když se po standardní situaci po dorážce prosadil Petr Vedral a snížil na 2 : 1. Domácí hráči tak ucítili šanci alespoň na nějaký bod, druhou branku ale nevstřelili a Veletov tak překvapivě zvítězil jen nejtěsnějším rozdílem a bere všechny body. Na výhru se nadřela i třetí Volárna, která porazila poslední Krakovany také těsně 3 : 2, na Veletov ale stále ztrácí 12 bodů. Druhé Tři Dvory přehráli Býchory a drží sedmibodový odstup na první Veletov…

V příštím kole, v neděli 14.května od 17.00 hodin nastoupí Veletov doma proti béčku Velkého Oseka, který na podzim porazil 4 : 0. Velký Osek v posledním kole zvítězil kontumačně, protože za Ratboř B nastoupilo málo hráčů. Díky tomu už je Velký Osek na čtvrté příčce a na jaře neztratil ani bod! Veletov se v neděli pokusí tuto bilanci překazit…