Veletov ani ve druhém zápase naplno nebodoval!

31.08.2009 23:03

Ani ve druhém kole nové sezony se Veletovu nepodařilo zvítězit. O víkendu jel hrát do Veltrub, Které byly po prvním kole na první příčce. Zápas začal dobře pro Veletov, když ve dvacátédruhé minutě přesně z dálky střílí Zdeněk Řehák a posílá Veletov do vedení 1 : 0 ! I poté mají veletovští hráči slibné šance, Honza Buňata střílí mimo a výborná hlavička Jakuba Součka si také bohužel nenašla místo v soupeřově brance! A tak přichází ve 37 minutě vyrovnání na 1 : 1 v podání hráče číslo 4! Do konce prvního poločasu už se nic zajímavého nestalo. Hned v úvodu druhého však musel vytáhnout perfektní zákrok Milan Pohanka, na kterého pálili soupeřovi útočníci. Celý druhý poločas patří veltrubštím hráčům, přihrávky mají přesnější, šancí také dost a naši hráči občas zahrozili spíše ze standardních situací než ze hry, ale ze snažení Dušana Sýkory, Michala Nováka, Lukáše Veselého i dalších našich hráčů, bohužel gól už nepadá a tak Veletov podruhé za sebou remizuje a v tabulce zůstává na sedmém místě z dvěma body!

Výborně si ale vedou Starý Kolín a Nebovidy, ti mají plný počet bodů a tabulku vedou. Na opačném konci jsou bez bodu už jen Radovesnice I a Ovčáry.