VELETOV DOMA NESTAČIL NA KRAKOVANY, TÝDEN NA TO VYSOKO ZVÍTĚZIL NA HRADIŠŤKU !!

06.06.2012 15:09

Úvodem bych se chtěl omluvit všem fanouškům za neposkytnutí informací o odehraném 23 kole III. A třídy. Z osobních důvodů jsem nestihl aktualizovat ani vývěsku, ani internetové stránky. Pokusím se to alespoň z části nyní napravit. Bohužel jsem poprvé v sezoně prošvihl i zápas Veletova v kole dalším, proto i informace o tomto utkání budou neúplné….

23 kolo sehrál Veletov doma v neděli 27. května s Krakovanama. Tento zápas byl velice vyrovnaný.I když nebezpečnější šance měli spíše Krakovany, Veletov nezůstával pozadu a v 37 minutě utkání neproměnil největší šanci zápasu Jirka Vlk, když po parádní akci Lukáše Veselého a Aleše Scháněla netrefil bránu snad ze tří metrů. První poločas tak skončil bez vstřelené branky. V tom druhém byl opět střelecky při chuti Jirka Vlk , ve 48 minutě trefil boční síť hostující branky ! O minutu později trefili krakovanští dokonce horní tyč branky, ale góly začali padat až v poslední dvacetiminutovce zápasu. V 68 minutě fauloval v pokutovém území hostujícího hráče Tomáš Vokál a nařízenou penaltu hosté neodmítli a se štěstím proměnili, Milan Pohanka si na míč totiž sáhl ! Veletov srovnal až v 83 minutě. Když se do třetice všeho dobrého konečně prosadil Jirka Vlk a srovnal na 1 : 1 ! Hned po té mohl stav otočit Jirkův bratr Lukáš, ten v obrovské šanci nakonec nepřekonal hostujícího golmana, který v tu chvíli zachránil Krakovany od porážky. Naopak, když tři minuty před koncem neuhlídali veletovští hráči odražený míč od tyče Milanovi branky, využil toho hostující hráč a strhl vedení zpět Krakovanům ! Na tento gól Veletov už neodpověděl a znovu prohrál… Do tohoto zápasu nastoupil v základní sestavě Veletova navrátilec Michal Novák, který byl v 70 minutě vystřídán Davidem Olivou…

V posledním odehraném kole jel Veletov bojovat na Hradišťko. Zápas odehráli v sobotu od 14 hodin. Tento zápas jsem propásl, jak už jsem uvedl dříve, právě pro posunutí výkopu ze 17 hodin, což mi tentokráte uniklo. Z posledních výsledků a výkonů Veletova, jsem v nějaký lepší výsledek na Hradišťku ani nedoufal. Ale Veletov zrovna v tomto utkání prolomil smůlu a domácím hráčům nasázel sedm gólů !! A proto tentokrát jen jmenovitě : tři góly vstřelil Aleš Scháněl, dvakrát se prosadil Zdeněk Řehák a po jednom góly přidali Honza Buňata a Jirka Vlk, ten se prosadil už ve třetím zápase v řadě ( Ve Veltrubech nenastoupil ) a potvrdil si třetí místo v tabulce střelců už s devíti góly !! Jediný gól Hradišťka padl opět z penalty, tentokrát ji údajně „ zařídil “ David Oliva, ten ale kvůli tomu určitě nebyl tak smutný jako před týdnem Tomáš Vokál…

A ostatní zajímavé výsledky? Jen stručně, nejzajímavější jsou výkony druhých Tří Dvorů, ve 23 kole doma pouze remizovali s Nebovidama a ve 24 kole dokonce prohráli ve Veltrubech !! Ve dvou utkáních tak získali pouze jediný bod a mohou být rádi, že druhé místo v tabulce uhájili. Třetí Týnec totiž také ztratil body, když ve 24 kole pouze remizoval v Ovčárech. Neméně zajímavé jsou vysoké výhry už postupujících Červených Peček. Dolním Chvátlinám i Volárně nastříleli šest gólů a v dalším kole jedou dobře střelecky naladěni do Veletova !! Sestupující Dolní Chvátliny už v této sezoně překročili stovku inkasovaných gólů !!  Předposlední kolo sezony nabídne mimo jiné i souboje Týnce se Sendražicema, Třech Dvorů s Krakovanama a hlavně Veletova s Červenýma Pečkama !!