VELETOV DOMA REMIZOVAL S OVČÁRAMA ! ČERVENÉ PEČKY DEKLASOVALI VELTRUBY 9 : 0 !!

07.05.2012 12:33

Veletov v devatenáctém kole doma opět naplno nebodoval a pouze remizoval s Ovčárama. Do zápasu dokonce nastoupili lépe hosté, po čtyřiceti minutách totiž vedli 2 : 0! A to když se v 25 minutě prosadil hostující hráč Šulc a otevřel tím skóre zápasu, a ve 40 minutě vstřelil gól z penalty faulovaný Vít Chadraba, který se svými 16 góly vede tabulku střelců III.A třídy. Mezi těmito dvěma góly měl ale šance i Veletov. Ve 30 minutě měli velké šance Zdeňkové Řehák a Hejduk, které vychytal hostující golman. Ve 32 minutě střílel těsně nad bránu Pavel Kubka. Až ve 44 minutě gólem do šatny konečně snížil na 1 : 2 Lukáš Veselý, který se střelecky probudil po dlouhých desíti zápasech ! Do druhého poločasu nastoupil lépe pro změnu Veletov, v 52 minutě, po obrovské chybě obrany Ovčár, se gólu dočkal i Zdeněk Hejduk, který vyrovnal na 2 : 2 ! Jenže Ovčáry odpověděli okamžitě, hned po gólu Hejduka znovu získal vedení pro Ovčáry hráč Brdičko ! V 59 minutě trefuje hlavičkovaným míčem horní tyč branky Zdeněk Řehák !! Ten se takto trefil ve druhém zápase v řadě! V 63 minutě golman Ovčár zvítězil i v souboji s Jakubem Součkem, který  ho vyzkoušel svou střelou ! V 79 minutě přišla další chyba v hostující obraně, znovu míč získal Zdeněk Hejduk, tentokrát přihrál Lukáši Veselému a ten svým druhým gólem v zápase srovnal stav na 3 : 3 ! Hned na to chtěl dokonat hattrick, ale golman Ovčár byl proti a jeho pokus vytěsnil! Stejně jako poslední velkou šanci Jakuba Součka v 82 minutě. Poté už Veletov hrozil jen ze standardních situací. Gól z nich ale nevytěžil a s Ovčárama se o body rozdělil.

Červené Pečky doma zesměšnili Čechii z Veltrub výpraskem 9 : 0, a ukázali, že už teď prostě hrají o třídu výš !! Tři Dvory porazili formou nabité Sendražice a zvýšili svůj náskok před Veletovem na osm bodů. Čtvrtý Týnec nad Labem získal také pouze bod, stejně jako třetí Veletov a tak si svá místa zatím ještě nevyměnili. Ale už v příštím kole se může pořadí měnit, Veletov si zahraje o třetí místo právě přímo v Týnci !! Hradišťko porazilo Krakovany a další parádní výsledek si veze Vrbová Lhota, která po skalpu Veletova, porazila i Starý Kolín, dokonce na jeho půdě !!

Příští kolo se hraje 5. a 6. května, Červené Pečky zavítají už v sobotu do Krakovan, Tři Dvory jedou v neděli do neohrožené Vrbové Lhoty a Veletov také v neděli do už zmíněného Týnce nad Labem. Zajímavý bude také zápas mezi Sendražicemi a Hradišťkem, oba týmy mají na jaře výbornou formu a začali stoupat tabulkou vzhůru…