Veletov konečně "venku" zvítězil a stáhl náskok Nebovid!!

24.05.2010 16:50

Tento víkend hrál Veletov už v sobotu na Pašince! Veletovští hráči tam jeli sjasným cílem, ukončit šňůru porážek na cizích hřištích a připravit se tak na zápasy v Pečkách a Starém Kolíně! Skoro celý zápas se nesl v takové divné atmosféře! Začalo to nesmyslným posunutím úvodního hvizdu ze 17.00 na 17.15. Hráči domácích ale stejně začínali s deseti muži. Toho využil v jedenácté minutě zápasu Honza Buňata, který otevřel skóre a vstřelil první gól zápasu. Ve 27 minutě se k němu přidává i Tonda Vejsada a Veletov vede 2 : 0! Hned poté začíná hustě pršet a kombinace veletovských hráčů se narušuje. Ve 38 minutě si natáhl sval Tomáš Vokál a musel ho vystřídat Libor Horáček, který nastoupil k prvnímu zápasu sezony. A smůla se Veletova doslova chytla! Ve 40 minutě fauluje Michal Novák domácího hráče v pokutovém území a ten domácí tým jde kopat penaltu. K ní se staví hráč Lázňovský, penaltu proměňuje a snižuje stav na 1 : 2! Do všeho se ještě zamíchal špatný výkon rozhodčího, který začal rozdávat žluté karty. Bohužel to nejvíce odnesl Honza Buňata, který se nechal úplně zbytečně dvěma žlutýma kartama vyloučit. Další žlutou dostal i kapitán pro tento zápas - Zdeněk Řehák! Veletov šel o přestávce do kabin pouze s jednogólovým náskokem a s vědomím že celý druhý poločas odehraje v oslabení. Čekalo se velké drama a boj o každý míč ve druhém poločase, ale tak se nestalo. Do druhého poločasu totiž nastoupili snad úplně jiní hráči než ti z prvního poločasu! Po třech minutách hry vstřelil gól Tomáš Formánek! V 51 minutě zvyšuje na 4 : 1 Lukáš Veselý a v 56 minutě znovu skóruje Tomáš Formánek - nejlepší střelec posledních dvou zápasů! Veletov domácí hráče vůbec nepouští do hry, s přehledem kontroluje hru a drží si jasný náskok. V 80 minutě ukončuje střelecké hody Veletova Zdeněk Řehák, který upravil na konečných 6 : 1 pro Veletov! Ten konečně venku zvítězil a díky zaváhání Nebovid v Polepech stahuje ztrátu na první místo na 8 bodů! Zajímavá však bude sestava v příštím kole proti Ovčárům, kvůli červené kartě nenastoupí Honza Buňata a nebudou moci nastoupit ani dosud zranění Vašek Jankovský s Vláďou Vedralem a možná ani Tomáš Vokál s Davidem Olivou! V ostatních zápasech k žádnému velkému překvapení nedošlo jen se dvě utkání odložila kvůli špatnému terénu! Příští neděli hraje Veletov doma s Ovčárama a potom přijdou dva nejdůležitější zápasy, které rozhodnou o pořadí na prvních místech tabulky. Oba Veletov hraje venku, nejprve v Červených Pečkách a o týden později ve Starém Kolíně!