Veletov konečně zvítězil a vyšplhal se na třetí příčku!! Starý Kolín vede tabulku s plným počtem bodů!

08.09.2009 18:26

Veletov letos čekal na vítěztví tři kola. Když v prvních dvou duelech pouze remizoval, až na potřetí získává všechny tři body. Stalo se tak o víkendu, když přivítal tým z Krakovan. Už v sedmé minutě otevřel střeleckou listinu parádní trefou Michal Novák, kterému krásně přenechal míč nový hráč Veletova Zdeněk Hejduk. Ten byl i udalších dvou veletovských branek. V 17 minutě nahrává před branku osamocenému Řehákovi a ten zvyšuje na 2 : 0! V dalších minutách se ke střelám až často dostávají Veselý Novák i Hejduk, ale největší šanci promarnil Vláďa Vedral, když tváří v tvář nepřekonal hostujícího golmana a ten ho vychytal. Další gól přichází v úplném závěru poločasu, když opět Zdeněk Hejduk vysílá střílenou přihrávku na bránu, kde je Řehák, golman ránu vyráží, ale právě Zdeněk Řehák míč doráží do branky a dává svůj druhý gól v zápase. Veletov vyhrál poločas 3 : 0! Ve druhém poločase se Zdeněk řehák snažil zakončit hattrick, ale štestí při něm nestálo, toho využívá v 57 minutě Dušan Sýkora, ke kterému se dostává míč právě od Řeháka a chladnokrevně zvyšuje už na 4 : 0 ! Musíme připomenout i nového veletovského golmana, který měl ne příliš slavný start v prvním kole, když dostal červenou. Nyní však stále držel čisté konto a po pravdě moc práce neměl. Bohužel ho o nulu v 71 minutě připravuje hráč s číslem 5, který ho propálil tvrdou střelou! O pět minut později však Jaroslav Klečka vytahuje svůj první perfekní zákrok za Veletov, když kryje střelu hostujícího hráče, který na něj šel sám! Poslední gól zápasu padá v poslední minutě, Lukáš Veselý jde sám na bránu a svou šanci profesionálně proměňuje v pátý gól! Veletov vítězí 5 : 1 a připisuje si první kompletní tři body v sezoně! V tabulce se posouvá na třetí příčku za Starý Kolín a Nebovidy, oba týmy neztratili ani bod a vedou tabulku III.A třídy okresního přeboru. Na posledním místě střídají poslední Ovčáry Radovesnice II, které mají pouze bod za remízu. Předposlední je Pašinka, která má o bod víc.