Veletov naplno bodoval i v Ovčárech a díky kontumaci zápasu Červených Peček je na prvním místě!!

05.10.2011 14:27

Veletov se po poslední porážce ve Volárně rozjel jak lokomotiva a nenarazil ani v Ovčárech! Tam nastoupil už v sobotu ke svému sedmému vystoupení této sezony! A už ve třetí minutě se prosadil Jiří Vlk, který přesnou hlavičkou otevírá skóre zápasu! Domácí se ale rychlého gólu nezalekli a naopak stejně rychle na něj odpověděli! V páté minutě je srovnáno na 1 : 1 a přestřelka pokračuje! V sedmé minutě posílá Veletov znovu do vedení Zdeněk Řehák, který se prosazuje střelou z téměř nulového úhlu! Neuvěřitelně střelu proměnil v gól – 2 : 1 pro Veletov! Od této chvíle se hraje vyrovnaný fotbal ze strany na stranu s mnoha šancemi na obou stranách! Veletov je ale nebezpečnější než domácí! Ve 40 minutě tutovku neproměnil Zdeněk Hejduk, kterému střelu vyrazil golman, Jakub Souček následně trefuje horní tyč domácí branky! V úvodu druhého poločasu přichází penalta za faul v pokutovém území Veletova! Milan Pohanka na ni tentokrát bohužel nedosáhl a je tak znovu srovnáno na 2 : 2 !! O pět minut však znovu zasahuje Zdeněk Řehák a podruhé v zápase vrací Veletovu vedení a to když se nejlépe zorientoval v závaru před domácí brankou a parádně prostřelil bezmocného golmana – 3 : 2! Po tomto gólu přichází 25 minut napětí a nervů! Velké šance na obou stranách, Milan Pohanka v 65 minutě vytahuje parádní zákrok proti střele domácích ze standardní situace! Neprosazují se ale ani Zdeněk Hejduk, Aleš Scháněl, Lukáš Veselý a jiní veletovští hráči! Až v 80 minutě uniká Aleš Scháněl a svým desátým gólem v sezoně sklidnil nervy a napětí veletovských hráčů i fanoušků, bylo téměř rozhodnuto! Tři body ještě dvě minuty před koncem zpečetil Jakub Souček, který vstřelil gól na konečných 5 : 2 pro Veletov!!

A další zápasy? Červené Pečky znovu váleli a neprohráli! Ve Veltrubech zvítězili 4 : 0 !! Jenže jejich utkání v předešlém kole s Nebovidama, který vyhráli 7 : 0, byl tento týden kontumován na 3 : 0 ve prospěch Nebovid!! Proto se  Veletov dostal do čela tabulky s lepším skóre naž mají druhé Tři Dvory a právě třetí Červené Pečky!!  Tři Dvory si z posledního utkání vezou tři body ze Sendražic, které jsou poslední a stále ještě nevyhráli, stejně jako předposlední Hradišťko, to prohrálo v Krakovanech! Volárně už se také nedaří tak, jako v úvodu sezony, po domácím debaklu prohrála i ve Starém Kolíně!

V příštím kole hostí Veletov oblíbeného soupeře – z Týnce nad Labem přijede týnecká rezerva! Červené Pečky hrají také doma, s Krakovanama a Tři Dvory hostí Vrbovou Lhotu. Zajímavý bude i duel mezi Hradišťkem a Sendražicemi, dva týmy, které ještě nezvítězili, nastoupí proti sobě! Všechny zápasy začínají opět v 16.00 hodin!