VELETOV NASTOUPIL POUZE SE SEDMI HRÁČI !! VELTRUBY OTOČILI ZÁPAS V NEBOVIDECH !!

28.10.2013 16:42

Pro Veletov vůbec nepodařená sezona pokračovala i tuto neděli. V Červených Pečkách od půl třetí nastoupilo za Veletov pouhých sedm hráčů! Po deseti minutách vstřelili domácí tři góly, poté odstoupil Michal Novák se zraněným kolenem a rozhodčí byl nucen zápas ukončit pro malý počet hráčů! Veletov se tak ušetřil většího výprasku, nemělo cenu dále hrát. Snad se za týden ve Veletově sejde více hráčů… Nejlépe na tom v tomto kole nebyli ani druhé Veltruby, ty na půdě posledních Nebovid prohrávali po 1 poločase 4 : 3, ale ve druhém vstřelili tři branky a zápas otočili na 4 : 6 !! Potvrdili tak postavení v tabulce a znovu zvítězili! Znovu vyhráli i Krakovany když si doma  poradili se Starým Kolínem. Třetí Štítary podruhé za sebou zaváhali a nechali se bodově dotáhnout Jestřábí i Vrbovou Lhotou! Veletov zůstává dvanáctý díky těsnému vítězství právě  Vrbové Lhoty v Týnci nad Labem!

V příštím kole Veletov přivítá doma Sendražice, Krakovany čeká těžký zápas v Jestřábí Lhotě, velice zajímavý bude souboj druhých Veltrub a třetích Štítar, mezi nimiž je rozdíl už 9 bodů! Poslední Nebovidy hrají ve Vrbové Lhotě a předposlední Týnec nad Labem ve Třech Dvorech! Všechna utkání začínají už ve 14.00 hodin !!!