VELETOV NENAVÁZAL NA DOMÁCÍ VÝHRU A JE ZNOVU NA SESTUPOVÉ PŔÍČCE ! KRAKOVANY JSOU V OKRESU !!

06.06.2014 18:39

Veletovu i před předposledním kolem nadále reálně hrozí sestup ze III. třídy. O víkendu totiž nedokázal navázat na domácí výhru a v Sendražicích prohrál. Domácí byli jasně lepším týmem, jen se jim dlouho nedařilo gólově prosadit. Až v závěru prvního poločasu Veletovu nadělili dva góly „ do šatny “ a další dvě branky přidali po sedmdesáti minutách hry. Jediný gól Veletova vstřelil v 54 minutě letošní nejlepší střelec Veletova – Aleš Scháněl, ten vstřelil svůj devátý gól v sezoně. Žluté karty obdrželi Dušan Sýkora, Tomáš Vedral a Michal Stolárik. Touto porážkou se Veletov znovu propadl na sestupové pozice. O bod hůře už je na tom pouze poslední Týnec nad Labem. Nebovidy doma porazili Vrbovou Lhotu 5 : 0 a posunuli se před Veletov s jednobodovým náskokem. Zachráněné už je Hradišťko, které porazilo Ovčáry a ohlídalo si desátou příčku. A právě Ovčáry jsou čtvrtým týmem který bude bojovat o záchranu, a už v dalším kole se s nimi utká Veletov. Opačné starosti mají v Krakovanech, ty s předstihem slaví postup do okresního přeboru! Mají v čele tabulky náskok sedmi bodů a tudíž už je Veltruby nemohou sesadit. Druhé Veltruby porazili Štítary až po penaltách a ještě se o stříbrnou pozici se třetíma Třema Dvorama poperou. Tři Dvory zvítězili v Týnci…

V předposledním kole se Veletov naposledy představí na domácím hřišti. Jejich soupeřem budou „ slávisté “ z Ovčár. V tomto utkání musí Veletov bezpodmínečně zvítězit, pokud nechce spadnout. A pozor, zápas začíná už ve 14. 30 hodin !! Šlágr kola propukne ve Veltrubech, kam přijedou Krakovany. Třetí Tři Dvory doma přivítají Nebovidy, tento zápas bude pro Veletov také důležitý, pokud Nebovidy dokáží zvítězit, tak by Veletovu k záchraně nemusela stačit ani výhra nad Ovčáry. A poslední sledovaný zápas bude duel mezi Týncem a Hradišťkem, samozřejmě držme palce hostům s Hradišťka!  Situace bude pro Veletov ještě horší v případě, že by z Okresního Přeboru společně s Volárnou spado „ áčko “ Týnce nad Labem, v tom případě by nejspíš z III. A třídy sestupovali tři týmy! Ve zbylých zápasech se utkají Vrbová Lhota se Štítarama a Jestřábí Lhota s Červenými Pečkami…