Veletov polevil v závěru prvního poločasu a málem na to doplatil!

15.09.2009 07:43

Veletov v neděli sehrál, alespoň podle mě, nejzajímavější zápas sezony. Ve Velkém Oseku se hrálo ze strany na stranu, chvíli měl na vrch jeden tým, chvíli zase druhý... A nakonec to naštěstí lépe dopadlo pro Veletov! Veletov nastoupil do zápasu opět dobře, už v 10 minutě se prosadil zatím nejlepší střelec nové sezony - Zdeněk Řehák a poslal Veletov do vedení. Po půlhodině hry skóroval i jeho jmenovec Zdeněk Hejduk a bylo to už 2 : 0 pro Veletov! Jenže ten najednou polevil v tempu a zbytek poločasu patřil Velkému Oseku. Ten nezaváhal a nejdříve z penalty snížil na 1 : 2 a v poslední minutě dokonce vyrovnal na 2 : 2! Ve druhém poločasu šel znovu do vedení Veletov, ze standartní situace se v 55 minutě nádherně trefil Jan Buňata! Jenže 10 minut na to bylo zase srovnáno tvrdou střelou z dálky na kterou Jaroslav Klečka nedosáhl. Posledních 25 minut bylo hodně dramatických, šance byly na obou stranách, jenže své týmy drželi oba brankaři. A tak rozhodla penalta, kterou tři minuty před koncem zápasu proměnil Jakub Souček! Veletov zvítězil 4 : 3 a v tabulce si zajistil třetí místo, stále za Nebovidama a Starým Kolínem, kteří ještě neztratili ani bod!