Veletov poprvé na jaře ztratil body, když neudržel vedení proti Bečvárům

09.04.2024 08:24

Veletov po čtyřech jarních výhrách v neděli 7. dubna hostil v prvním ze tří po sobě jdoucích domácích utkáních na svém hřišti Bečváry. Na podzim Veletov Bečváry přehrál 3 : 1, do nedělní odvety ale Bečváry vstoupili lépe a už v 17 minutě vedli po gólu Jana Brunclíka. Za Veletov odpověděl v 31 minutě Pepa Adamec, který srovnal na 1 : 1. Otočit stav mohl ještě v prvním poločase Tomáš Bílek, ten parádní střelou trefil břevno hostující branky! Ve druhém poločase už se ale Veletov vedení dočkal. Centrovaný míč od Tondy Žídka si do vlastní branky srazil Michal Kšírl. Veletov mohl přidat další branky, do šancí se dostávali Tomáš Bílek, Pepa Adamec nebo Tonda Žídek, místo zvýšení náskoku ale v 74 minutě přišlo vyrovnání. Z rohového kopu se prosadil Jan Dědek a srovnal na 2 : 2. A nebylo to vše, co Bečváry předvedli, v závěru zápasu si vytvořili tlak, a vyložené šance výbornými zákroky hasil až golman Honza Urban. Zápas tedy po 90 minutách neměl vítěze, takže o bodu na víc rozhodl až penaltový rozstřel. V něm bohužel uspěli hosté z Bečvár, kteří proměnili všechny pokutové kopy. Za Veletov se prosadili pouze Lukáš Klucska a Tomáš Bílek, Pepa Adamec trefil břevno a Miloš Junek netrefil branku. Veletov tedy bere 1 bod, Bečváry dva… V tabulce se Veletov propadl na čtvrté místo za Jestřábí Lhotu, která porazila Štítary vysoko 5 : 0. Stejným výsledkem porazili Nebovidy Starý Kolín a Veltruby doma otočili zápas proti Krakovanům. Vedoucí Týnec nad Labem porazil Velký Osek a druhé Sendražice porazili Tři Dvory. Příští soupeř Veletova, Konárovice zvítězili v Žiželicích až po penaltách…

V příštím kole hraje Veletov opět doma, v neděli 14. dubna od 17.00 hodin přivítá právě Konárovice, kterým na podzim podlehl 2 : 1 po penaltách. V sobotu hrají Tři Dvory v Žiželicích, první Týnec v neděli jede do Jestřábí Lhoty a Nebovidy do Velkého Oseka. Veltruby hrají v Bečvárech, Štítary v Krakovanech a Sendražice ve Starém Kolíně…