Veletov poprvé v letošní sezoně doma prohrál !! Libodřice rozstříleli Novou Ves I a jsou druzí !!

10.05.2011 15:13

Šlágr kola, který se odehrál v neděli mezi prvníma Polepama a druhým Veletovem, dopadl lépe pro Polepy. Ty zvítězili o jediný gól, který padl z pokutového kopu. Veletov tak poprvé v této sezoně doma neuhrál ani bod. Přitom byl Polepům minimálně vyrovnaným soupeřem, a při troše štěstí v zakončeních mohl zápas v posledních minutách i otočit. Zejména šance Zdeňka Řeháka, který byl sám před bránou a neproměnil nebo standardní situace, kterou rozehrával Lukáš Veselý těsně vedle. Šancí bylo mnoho, na obou stranách, Milan Pohanka v úvodu druhého poločasu zase vychytal hostující útočníky, a nebýt té penalty, tak udržel další nulu. Bohužel jí v 60 minutě pan rozhodčí odpískal a Polepy tuto možnost využili. Jen mě mrzí postoj Polep k takovému důležitému utkání, a to když postavili do základní sestavy čtyři hráče svého „A“ týmu, který hraje Divizi a nesehráli tak utkání férově s hráči „béčka“. I tak proti nim Veletov šanci měl a škoda jen, že mu tentokrát chybělo štěstí!! Veletov tak boj o první místo prohrál a spadl až na třetí místo. To proto, že Libodřice deklasovali předposlední Novou Ves 6 : 1 a posunuli se právě před Veletov. Ten nyní ztrácí na Polepy 5 bodů a na Libodřice 2 body. Poslední jsou stále Radovesnice, které také vysoko prohráli v Červených Pečkách… V příštím kole jede Veletov na půdu hráči oblíbeného soupeře Týnce nad Labem. Polepy hrají ve Vrbové Lhotě a Libodřice ve Veltrubech…