Veletov poprvé ztratil body, doma prohrál zápas s Volárnou o první místo v tabulce !

13.09.2022 13:35

Veletov o tomto víkendu sehrál už čtvrtý zápas nové sezony. V neděli od 17.00 hodin přivítal na svém hřišti hráče Volárny, se kterými bojoval o první místo v tabulce IV.A třídy. O tom, že se jednalo o zajímavý zápas, svědčila i návštěvnost. Zápas navštívilo bezmála 80 diváků, mezi nimiž tentokrát nechyběli třeba bývalý vedoucí veletovského klubu – Ladislav Hudec nebo někdejší trenér Jan Jandejsek… Po posledním utkání jsem chválil naši obranu a předpovídal v tomto utkání málo branek. Jenže jsem to nějak zakřikl. Naše obrana se tentokrát dopustila mnoho chyb, které Volárna nekompromisně trestala a Veletov v zápase stále doháněl skóre. První branku sice vstřelil domácí Honza Komeda a Veletov vedl 1 :0. Jenže hosté ještě do konce prvního poločasu vývoj zápasu otočili a ve 45 minutě dokonce zvýšili náskok na 3 : 1. Ve druhém poločase se podařilo Janu Gráfovi snížit na 2 : 3, ale Volárna posléze opět utekla na rozdíl dvou branek a v 67 minutě vedla dokonce už 5 : 2. Veletovští hráči zápas ale nevzdávali a bojovali do konce. Na 3 : 5 snižoval Honza Buňata, v 80 minutě opět skórovali hosté a v 88 minutě vstřelil poslední branku v zápase Josef Adamec, který ukončil skóre zápasu na 6 : 4 pro Volárnu. Veletov měl v posledních minutách obrovský tlak na branku hostů, víc gólů ale už bohužel naši hráči nevstřelili a poprvé v sezoně ztratili body. Volárna naopak zůstává neporažená na prvním místě, Veletov spadl na místo páté, má však stejný počet bodů jako druhé, také neporažené Býchory, které však mají jeden zápas k dobru.

V příštím kole Veletov hraje opět na venkovním hřišti. Tentokrát už v sobotu od půl páté nastoupí na hřišti v Němčicích, kde se utká s místním týmem, který v této sezoně nastupuje pod názvem SK Krakovany C…