Veletov porazil Veltruby a vede tabulku o dva body !!

21.09.2010 07:04

O tomto víkendu nastoupil Veletov v pátém kole ve Veltrubech. A i když jsem toto utkání osobně nenavštívil a nesledoval, stejně naši fotbalisté zvítězili !:o) Podle mých dostupných informací Veletov zvítězil zaslouženě, hráči šli rychle do tříbrankového vedení a to si poté bez problému pohlídali. Po dvou nervydrásajících utkáních, kdy toho Veletov moc nepředvedl, tak konečně přišel i klidný zápas. První gól vstřelil v 10 minutě Jakub Souček.. Ten se prosadil po rohu rozehrávaném nikým jiným než Lukášem Veselým! Druhý gól v 25 minutě přidal Zdeněk Hejduk, tímto gólem se Zdeněk dostal do vedení v tabulce střelců. Pět minut před koncem poločasu se prosadil i Petr Grubr, ten vstřelil druhý gól ve svém druhém zápase za Veletov. Po přestávce se do listiny střelců zapsal i Zdeněk Řehák, svým třetím gólem zvýšil už na 4 : 0 pro Veletov. V 70 a 80 minutě sice domácí snížily na rozdíl dvou branek, ale víc už nestačili a Veletov vedení udržel a zvítězil 4 : 2!

Veletov je tak už jediným týmem v tabulce,  který ještě neztratil ani bod! Odlepil se od ostatních týmů s náskokem dvou bodů, protože Polepy prohráli Týncem a spadli na třetí místo. Na druhém místě jsou nyní Libodřice, které porazili Radovesnice II. Poslední je stále Nová Ves s jediným bodem a na předposlední místo spadli Červené Pečky po porážce v Krakovanech.

Už tuto sobotu je na řadě další kolo a do Veletova přijede Starý Kolín. V posledních čtyřech vzájemných utkáních Veletov zvítězil. V tom posledním ještě minutu před koncem Veletov prohrával 1 : 0, ale Tomáš Formánek dvěma góly v posledních dvou minutách zápas parádně otočil. Doufejme že se v sobotu budeme radovat znovu a že Veletov i bez Tomáše Formánka Starý Kolín znovu porazí!