Veletov předvedl nejhorší výkon podzimu a prohrál ! Bez porážky už jen Libodřice !

06.10.2010 18:27

Pro Veletov bylo toto kolo výjimečné už tím, že ho jako jediné odehrál v neděli! Doufejme, že jen proto předvedl takový výkon, jaký předvedl a v dalších sobotách bude pokračovat ve svém vítězném tempu!! Polepy udeřili hned z kraje zápasu a ve 12 minutě šli do vedení. První poločas se ještě Veletov držel a sem tam si nějakou šanci vytvořil. Ve 30 minutě Grubr střílí těsně vedle, V 35 minutě skóre srovnává Zdeněk Hejduk svým čtvrtým gólem. O dvě minuty déle přichází zlomová část zápasu. Veletov má šanci v podobě standardní situace, k ní se staví Jirka Vlk a parádní střelou trefuje horní tyč branky, od ní se míč odráčí na brankovou čáru a ven z branky ke Zdeňkovi Řehákovi, který dorážkou branku netrefuje!! Gól na 2 : 1 tak chvíly na to vstřelují Polepy na druhé straně!! „Nedáš, dostaneš! “ doslova platilo v tomto zápase. Bůh ví, jak by zápas dopadl, kdyby Jirka standartku proměnil! Druhý poločas už byl v plné režii domácích hráčů. Veletov se před jejich branku téměř nedostal. Naopak náš golman Milan Pohanka měl plné rukavice práce! A i díky němu to nebyl větší debakl! V 60 minutě sice Polepy ještě zvýšili na 3 : 1, ale více šancí už neproměnili!

Veletov tak poprvé v sezoně ztácí body a bohužel hned všechny tři! Jediným týmem bez porážky tak jsou pouze Libodřice, které vyhráli v Nové Vsi. Jsou na druhém místě tabulky za Veletovem se ztrátou jediného bodu. Polepy jsou třetí. Na posledním místě je stále Nová Ves a předposlední Veltruby, které se ale díky remíze na Hradišťku o jeden bod odtrhli…

V dalším kole Veletov čeká oblíbené derby s Týncem! Ten v posledním kole přejel Volárnu 7 : 1 a bude, na rozdíl od Veletova, v dobré náladě Doufejme, že se Veletov vrátí ke své sérii výher a že v sobotu budeme slavit další úspěch!