Veletov „ přejel “ Vrbovou Lhotu 8 : 2 !! Aleš Scháněl vstřelil čtyři góly a vede tabulku střelců !!

30.09.2011 07:15

Veletovští fotbalisté doma válí! Třetí letošní utkání před domácími fanošky znamená pro Veletov třetí vysokou výhru a perfektní skóre 17 : 2 !!! Tento víkend dostala na frak Vrbová Lhota. Ze začátku to tak jasné ale nebylo. V desáté minutě totiž vstřeluje první gól hostující útočník a Vrbová Lhota vede 1 : 0! Vedení si hosté užili celé tři minuty! Poté jim radost dvěma téměř stejnými trefami zkazil Aleš Scháněl, který během tří minut otočil stav na 2 : 1 pro Veletov. Na oba góly Alešovi nahrával Zdeněk Hejduk. Ve 29 minutě si naši hráči pohráli s hostující obranou, Lukáš Veselý přihrál Honzovi Buňatovi a ten zvýšil na  3 : 1! Po třech minutách přichází podle mého nejhezčí gól Veletova, vstřeluje ho Dušan Sýkora perfektní přesnou střelou z větší vzdálenosti - golman neměl šanci, Veletov vede 4 : 1 !! Ve 42 minutě zakončuje svůj už druhý hattrick v sezoně Aleš Scháněl, když doráží vyraženou střelu Lukáše Veselého a zvyšuje už na 5 : 1! Hosté už chtěli do kabin, jenže na cestu jim přidal šestý gól Zdeněk Hejduk! Až po té rozhodčí ukončil první poločas, který skončil 6 : 1 a vypadalo to, že si Vrbová Lhota odveze „ desítku “! Jenže druhý poločas tak bohatý na góly nebyl! V 50 minutě sice vstřeluje svůj čtvrtý gól Aleš Scháněl, jenže hned potom ho střídá Vláďa Vedral a od té doby se Veletovu nedaří prosadit. V 55 minutě tak snižují hosté na 7 : 2, od 65 minuty hraje Vrbová Lhota pouze v deseti, protože zraněného hráče neměl kdo vystřídat! Veletovští hráči toho však moc nevyužívají a před brankou své šance zahazují třeba Lukáš Veselý a Vláďa Vedral, kterým brankář střely vyrazil, gól se nepodařilo vstřelit ani Tomášovi Vedralovi a nepřesně střílel i Jirka Vlk! Další gól prostě né a né přijít. Až deset minut před koncem se konečně znovu prosazuje, do tohoto zápasu vedoucí střelec Veletova, Lukáš Veselý, který ukončil skóre na 8 : 2 pro Veletov! Právě Lukáše Veselého vystřídá v tabulce střelců na prvním místě Aleš Scháněl, který bude mít náskok dvou gólů!

Další výsledky 5 kola III.A třídy jsou velmi zajímavé! Krakovany doma dostali „ bůra “ od předposledních Sendražic!! Zlepšující se Dolní Chvátliny porazili Týnec nad Labem!! Veltruby pouze remizovali s posledním Hradišťkem, které stále nevyhrálo! A Volárna doma podlehla Ovčárům, příštím soupeřem Veletova!! Jen výhry Tří Dvorů a Červených Peček byly trošku očekávané! Červené Pečky po vysoké výhře nad Nebovidama i nadále vedou tabulku o tři body před druhým Veletovem a třetími Třemi Dvory!

V dalším kole jede Veletov už v sobotu  do Ovčár, Červené Pečky do Veltrub a Tři Dvory do Sendražic. A pozor tentokrát všechny zápasy začínají už v 16.00 hodin!!