Veletov přestřílel i Starý Kolín! Nebovidy jsou mistrem podzimu!!

11.11.2009 08:00

I v předposledním kole podzimu byl Veletov výborný a vítězstvím nad Starým Kolínem si pojistil stříbrnou pozici a stává se vicemistrem podzimu! Veletov si mimo jiné udržel i domácí neporanitelnost, a v posledních dvou zápasech ukázal, že to nebyla náhoda! V obouch těžkých, důležitých utkáních vstřelil soupeřům pět gólů a poslal je domů! Tím posledním po Červených Pečkách byl Starý Kolín! Už v šesté minutě centruje Lukáš Veselý míč na Zdeňka Řeháka a ten hlavičkuje do branky! Veletov vede 1 : 0! V 15 minutě přichází na řadu Lukáš Veselý, ten nejdříve vyškolí obranu a nakonec prostřeluje golmana! Hned po rozehrávce hostů získává míč znovu Lukáš Veselý a další pěknou střelou zvyšuje na 3 : 0 pro Veletov! Ve 20 minutě střílí Tomáš Formánek, jeho střelu ale golman chytá! O pět minut déle zachraňuje Veletov golman Milan Pohanka, který byl úspěšný proti osamocenému hostujícímu hráči! Ve 27 minutě předvádějí parádní souhru Honza Buňata a Tomáš Formánek! Tomáš centruje a Honza hlavičkuje těsně vedle branky!Ve 36 minutě dostává první žlutou kartu Lukáš Veselý, to co přišlo potom se nedá popsat! Pan rozhodčí Cepek rozdal během dalších deseti minut čtyři žluté karty! Postpně ji dostali Tomáš Formánek, Honza Buňata, Zdeněk Řehák a David Oliva! Za 11 minut pět žlutých! To se samozřejmě nikomu nelíbilo a nejvíc najevo to dali diváci. Jednoho z nich nechal pan rozhodčí vyvést pořadateli zápasu mimo hlediště!! Nervy na uzdě málem neudržel ani trenér hostů, pan Ryšávka, toho rozhodčí pouze napomenul! Druhý poločas už tak záživný nebyl, Veletov si hlídal výsledek, ve 46 minutě dává svůj první gól za Veletov Pavel Kubka! V 65 minutě střídá Tomáš Vedral Tomáše Formánka a bylo to střídání štastné! Tomáš Vedral po pěti minutách centruje balon před branku na Zdeňka Řeháka, ten zvyšuje už na 5 : 0!!! V 85 minutě ještě střídá Pavla Kubku Jarda Klečka, a chvíli na to Starý Kolín snižuje na 5 : 1! Je to škoda, hlavně pro Milana Pohanku, ten by si čisté konto určitě zasloužil!

Mistrem podzimu se stávají Nebovidy, ty si první místo zajistili výhrou nad Velkým Osekem! Na posledním místě se vystřídali Ovčáry s Radovesnicema II, kam jede veletov v posledním kole podzimu, snad si tam ještě pořádně upraví skore!!!