Veletov rozhodl drama v Býchorech až v nastaveném čase a vede tabulku o tři body !!

05.10.2022 14:44

V sobotu 1.října nastoupil Veletov k sedmému utkání v sezoně na hřišti v Býchorech, kde se od 16.00 hodin utkal s místní rezervou. Za tu tentokrát nastoupil i bývalý prvoligový hráč Lukáš Hartig ( Bohemians, Sparta Praha, Zenit Petrohrad, Artmedia Bratislava, Sigma Olomouc ) takže jsme byli svědky zajímavého utkání, protože v sestavě Veletova nechyběl Jan Kysela ( Mladá Boleslav, Slavia Praha, Ústí nad Labem, ČR U21 ). Oba hráči se na hřišti náležitě pozdravili. Musíme přiznat že v prvním poločase byli domácí lepším týmem. Drželi více balon a hrálo se převážně před brankou golmana Urbana. Veletovská obrana ale byla pevná a většinu domácích šancí ubránila. První gól ale vstřelil Veletov. Ve 22 minutě otevřel skóre zápasu Luboš Sýkora a Veletov vedl 1 : 0. Pár minut na to skóroval i Honza Gráf, gól ale kvůli ofsajdu neplatil a skóre se neměnilo. Po půl hodině hry se blýskli oba zmiňovaní ligový hráči. Ve 28 minutě nejdříve srovnal na 1:1 Lukáš Hartig a ve 34 minutě vrátil vedení Veletovu Honza Kysela. Své šance v prvním poločasu neproměnili Honzové Gráf a Šedina. Do šaten tak šli hráči za stavu 2 : 1 pro Veletov. Druhý poločas byl na rozdíl od prvního více vyrovnaný, hráči kazili přihrávky na obou stranách a šancí tak moc nebylo. Až ke konci zápasu se domácí hráči dostali do tlaku, z něhož v 82 minutě vytěžili vyrovnávající branku, kterou vstřelil Miroslav Hons. Poté přišlo 9 urputných, těžkých a dlouhých minut pro Veletovské hráče. Býchoráky totiž vyrovnávací branka neskutečně nakopla a hráči se snažili o obrat zápasu. Naši hráči ale výborně bránili a když už se zdálo, že zápas rozhodne penaltový rozstřel, přišlo šokující nastavení ve kterém Veletov vstřelil dva góly a nakonec sebral Býchorům všechny tři body ! V 91 minutě vstřelil vítěznou branku Robert Dunka a ve čtvrté nastavené minutě skóroval i Pepa Adamec, který tak na poslední chvíli zachránil svoji bilanci – co zápas, to gól ! Hodně krutý výsledek pro domácí Býchory, o to sladší vítězství pro Veletov! Ten se po této výhře osamostatnil v čele tabulky s náskokem tří bodů před druhou Volárnou ( která má zápas k dobru ) a třetími Třemi Dvory. Tři Dvory nastoupili na Hradišťku pouze s deseti hráči a prohráli těsně 2 : 3, nenavázali tak na čtrnáct dní staré vítězství ve Volárně, kterou porazili 4 : 2 dokonce jen v devíti lidech !! V ani jednom utkání nechyběl Lukáš Sýkora, který ve Třech Dvorech i v této sezoně zůstal a ve Volárně vstřelil vyrovnávací gól z penalty… V příštím kole hraje Veletov zase doma. V neděli 9. října od 16.00 hodin přivítáme beznadějně poslední tým tabulky – Radovesnice II, které v sezoně ještě nebodovali, na rozdíl od předchozích zápasů, tentokrát povinná výhra pro naše hráče…