Veletov se v neděli s Krakovanama hodně trápil, ale nakonec zvítězil jasným rozdílem …

18.04.2023 08:58

Veletov po poslední porážce na Volárně o tomto víkendu doma opět zvítězil. V neděli od 17.00 hodin sehrál zápas proti „céčku“ Krakovan, což je převážně tým z Němčic. V prvním poločase padl jediný gól, ve 26 minutě proměnil penaltu Honza Komeda. Velké šance neproměnili Pepa Adamec, Honza Gráf a Tomáš Bílek, který skvělou střelou jen těsně minul hostující branku. Ve druhém poločase dobývání soupeře pokračovalo. Obrana Němčic ale byla velice pevná a naši hráči se do velkých šancí moc nedostávali, a když, tak výborně chytal golman Zubík. Na konci zápasu se ale veletovští hráči přeci jen prosadili a vedení navýšili. V 83 minutě hlavou po rohovém kopu zvýšil na 2 : 0 Tomáš Bílek a v poslední minutě upravil na konečných 3 : 0 nejlepší střelec Veletova – Pepa Adamec. Ani tento zápas Veletova se neobešel bez ošemetné situace. Pro hostujícího hráče Josefa Sixtu, totiž musela na hřiště přijet záchranná služba, po úderu míčem do hlavy. Hráč z největší pravděpodobností prodělal lehký otřes mozku a já mu za celý Veletovský tým přeji brzké uzdravení a návrat na hřiště.

Veletov tedy po minulém zaváhání tentokrát opět naplno bodoval a díky prohře Volárny ve Třech Dvorech vede tabulku o deset bodů. V příštím kole hraje Veletov znovu už v sobotu na hřišti v Hradišťku, kde se od 17.00 hodin střetne s domácím Meteorem, který na podzim vypráskal 5 : 0…