Veletov sehrál v Týnci nad Labem vyrovnané utkání … Mistry podzimu jsou Plaňany !

19.11.2014 15:41

Veletov v závěru sezony předvedl zlepšený fotbal. Po výhře doma nad Jestřábí Lhotou, mu v posledním kole proti Týnci nad Labem k bodům moc nescházelo ! Veletov totiž v Týnci sahal po senzačním výsledku. Favoritem utkání byl jednoznačně Týnec, který hájil druhé místo v tabulce, ale Veletov ho pořádně potrápil. Celý první poločas měl herně na vrh a byla jen škoda, že se opět nepodařilo proměnit nějakou z mnoha gólových akcí. Ty největší měli Honza Buňata, který místo přehození golmana zvolil přihrávku do ofsajdu a Pavel Kubka, ten nedokázal vystřelit, když se ocitl s míčem sám před bránou… Gól vstřelil Týnec nad Labem ve 40 minutě. Ten ovšem rozhodčí Pluhař neuznal pro faul na Veletovského golmana Ježka. A tak byl Veletov za předvedený výkon odměněn hned v úvodu druhého poločasu, kdy šel do vedení gólem Aleše Scháněla, jemuž krásně přihrál Lukáš Kofroň. Neuvěřitelné, Veletov vedl na půdě neškodného Týnce 1 : 0 ! Ale domácí hráči přeci jen předvedli proč jsou druzí v tabulce a během 11 minut zápas otočili. V 63 minutě jim nechtěně pomohl Michal Stolárik, když zahrál rukou v pokutovém území Veletova a Týnec kopal penaltu, kterou proměnil. V 70 minutě přišel na hřiště Michal Javůrek, který snad v prvním kontaktu s míčem fauloval domácího hráče na hranici pokutového území a daroval Týnci další výhodnou standardní situaci. A Týnec opět trestal, 11 minut po pokutovém kopu přišel druhý gól domácích a zápas byl otočen! Veletov bojoval do samého konce zápasu, ale Týnec už si výsledek pohlídal. Deset minut před koncem se navíc zranil Dušan Sýkora, kterého musel vystřídat Radek Hána. V poslední minutě šel na rohový kop Veletova i golman David Ježek, ale Veletov bohužel už nevyrovnal. Týnec nevstřelil žádný gól ze hry, přesto zvítězil dvěma góly ze standardních situací. Ale Veletov se za předvedený výkon v posledním kole sezony nemusí stydět, odehrál s favoritem zápasu vyrovnané utkání!

Mistry podzimu jsou Plaňany, ani ty v posledním kole nezaváhali a zvítězili, když zesměšnili Ovčárecké hráče výsledkem 9 : 1 na jejich půdě ! Třetí zůstávají po výhře nad Pašinkou Tři Dvory. Čtvrtou příčku si výhrou v Nové Vsi pohlídali Veltruby, pátá zůstala Jetřábí Lhota která porazila Volárnu 5 : 0. Pro Veletov je desáté místo nejhorším umístěním po odehraní 13 podzimních zápasů od roku 2007, kdy sestoupil z Okresu. Pod Veletovem skončili pouze Pašinka, Volárna, Ovčáry a Nebovidy, všechny tyto týmy v posledním kole také prohráli…

Další utkání jsou v plánu až na jaře 2015, do té doby sportu zdar a fotbalu zvlášť!!

Souhrn podzimu 2014, Vám samozřejmě nabídnu v příštích dnech…