Veletov si neporadil s Červenými Pečkami a potřetí v řadě venku prohrál !!

26.10.2010 07:46

I když desáté kolo Veletov odehrál už v sobotu, stejně potřetí v řadě venku prohrál! K tomu navíc poprvé v sezoně nevstřelil ani jednu branku a prohrál o více jak dva góly. Hráči celý zápas hledali skulinku v domácí obraně, ta ale byla bohužel pro Veletov téměř bezchybná! Naopak ta veletovská, ta byla tento zápas „jak cedník“. Červené Pečky si totiž moc šancí nevytvořili, ale když už se dostali před branku Veletova, tak buď vstřelili gól nebo našim pořádně zatopili! Nutno dodat že v naší obraně tento zápas poprvé po dvou letech chyběl pilíř veletovské obrany Jakub Souček!!

Veletov do zápasu nevstoupil špatně. S domácími hráči držel krok a dokonce je začínal přehrávat. Ale první gól dali přece jen domácí a to v 18 minutě. Po tomto gólu Veletov ještě víc přitlačil a vyložené šance na sebe nenechali dlouho čekat. Jenže nikdo z našich svou šanci nevyužil! Vláďa Vedral střílí těsně vedle, Lukáše Veselého vychytal domácí golman a Zdeněk Řehák také hlavičkuje mimo branku. Hned v úvodu druhého poločasu Veletov znovu opaří domácí hráč číslo „ 12 “ svým druhým gólem! Chvíly na to Zdeněk Řehák trefuje tyčku poté hlavičkuje nad branku! Jenže v 65´ minutě přichází rozhodující třetí rána pro Veletov. Nyní dobře míří hráč č. „4 “ a Červené Pečky vedou 3 : 0! Zbynďa Sanholdc ještě sice posílá do hry Tomáše Vedrala a Adama Kuchtu, ale skóre už se nemění, Červené Pečky cestu k jejich brance úplně zavřeli… Veletov znovu prohrál…

I v ostatních zápasech se dařilo domácím týmům. Krakovany a Radovesnice remizovali, ale ostatní si doma tři body pohlídali. V tabulce Veletov klesá až na třetí místo. První jsou nyní Libodřice B, které porazili ve šlágru kola a v boji o vedoucí pozici Polepy 3 : 1 !! Na druhé místo se dostali Ovčáry, překvapení sezony, ti doma porazili zachraňující se Novou Ves.Poslední jsou stále Veltruby… V příštím kole Veletov hostí Vrbovou Lhotu, snad si naši střelci zase po delší době zastřílí!! Vždyť nedali gól už 174 minut!!