Veletov udeřil v prvních osmnácti minutách ! Libodřice stále bez porážky !

11.10.2010 20:04

Tento víkend se ve Veletově sehrálo oblíbené derby. Přijel totiž soupeř z Týnce nad Labem. Díky třem vstřeleným brankám v úvodních osmnácti minutách Veletov zápas dokonale zvládl. Jako první se už v páté minutě prosadil Vláďa Vedral. Při rozehraném rohovém kopu Lukášem Veselým krásnou hlavičkou otevřel skóre! V 16 minutě přichází další gól hlavou, tentokrát centruje Zdeněk Řehák a svůj první gól v sezoně vstřeluje Jirka Vlk! A o dvě minuty později přidává třetí gól Lukáš Veselý, kterému se nepodařil střílený centr tak úžasně, že se trefil do brány!! První poločas Veletov jasně ovládl. Hostující golman se zdál hodně rozhozený, vyrážel balony a byl nejistý v zákrocích. Když poločas skončil 3 : 0, vypadalo to na debakl! Ten ale nepřišel! Ve druhém poločase zabrali nejen Týnečtí hráči, ale rozchytal se i jejich golman! Vše začalo gólem hned v úvodu druhé půle. Hráč číslo šest střílí na veletovskou bránu a Jakub Souček míč nešťastně tečuje do vlastní branky, Týnec dal kontaktní gól a byl znovu ve hře! V 52 minutě vstřelili hosté další gól, ten ale rozhodčí neuznal kvůli faulu na brankaře Milana Pohanku. Naopak na opačné straně o minutu později vstřelený gól platí a Veletov znovu vede o tři góly! Vláďa Vedral centruje a Honza Buňata zvyšuje na 4 : 1! V 68 minutě do zápasu nastupuje i mladší z bratrů Vedralů – Tomáš. Ten v této sezoně odehrál své první minuty. Sotva se však stačil ohřát na hřišti, týnecký Žiga znovu snižuje, tentokrát na 4 : 2! Mírný Týnecký tlak ale střídá tlak Veletova, Honza Buňata ani Zdeňek Řehák branku netrefují, Lukáše Veselého dvakrát vychytal hostující golman a neprosadil se ani Petr Grubr. Zdeněk Řehák nakonec branku trefil, bohužel z ofsajdu a obrovskou šanci nedává ani Vláďa Vedral! Na druhé straně chytá s jistotou Milan Pohanka, proto gól už nepadá a Veletov znovu vítězí! Díky tomu se udržel na prvním místě v tabulce s hubeným jednobodovým náskokem před Libodřicema.

Libodřice v této sezoně jako jediní ještě neprohráli a jsou tak největším soupeřem Veletova. V posledním kole porazili doma Veltruby. Třetí Polepy vyhráli ve Vrbové Lhotě a drží si třetí místo s tříbodovou ztrátou na Veletov. Poslední zůstává Nová Ves, ta prohrála v Krakovanech.V příštím kole jede Veletov dobít Volárnu! Po téměř jedenácti letech se tam vrací sehrát mistrovské utkání. Poslední soutěžní zápas s Volárnou Veletov odehrál 24. října 1999 právě ve Volárně, tehdy tam zvítězil 5 : 1, jsem si jist, že historie, se může opakovat!!