VELETOV URVAL TŘI BODY I PROTI SENDRAŽICÍM A KONEČNĚ SE DOSTAL DO ZTRACENÉ FORMY Z MINULÉ SEZONY !! VELIM OTOČILA ZÁPAS A POSKOČILA VÝŠ !

07.11.2012 19:08

Veletov nadále trápí špičku tabulky. Po úspěšném posledním domácím utkání s Krakovanama, tento víkend doma porazil i druhé Sendražice, a z týmů, které jsou momentálně v tabulce nad Veletovem, nedokázal potrápit jen Volárnu, se kterou prohrál, s Veltrubama uhrál remízu, ostatní ale porazil !! Naposledy právě Sendražice, ty se ale ještě na druhém místě udrželi. A to i díky zaváhání Volárny ve Velimi, kde sice po poločase vedla, ale ve druhém dějství Velim zabrala a zápas vyhrála. Díky tomu opustila sestupové příčky a posunula se na dvanácté místo. Na to třinácté spadl Týnec nad Labem, který doma potrápil vedoucí Krakovany a dokázal s nima remizovat ! Poslední jsou stále Ovčáry, ty prohráli ve Vrbové Lhotě. Kořenice dokázali zvítězit na Hradišťku, které úplně ztratilo formu ze začátku sezony a klesá v tabulce ke dnu…

Ale teď už k samotnému zápasu Veletova a Sendražic, Veletov začal výborně! Hned z první velké šance totiž vstřelil gól Aleš Scháněl a Veletov už od 3 minuty vedl 1 : 0 !! Po tomto gólu ale přišel tlak Sendražic, ty měli nezpočet šancí, které Veletov naštěstí ubránil a po patnácti minutách se znovu dostal do tempa. V 25 minutě Zdeněk Řehák přehlavičkoval prázdnou bránu po centru Michala Nováka! Ve 36 minutě chytil hlavičku hostů i Milan Pohanka a podržel své spoluhráče ve hře. Ve 42 minutě Zdeněk Řehák znovu přestřeluje prázdnou bránu snad ze dvou metrů a ve 44 minutě střílel těsně nad bránu i Honza Šedina ze standardní situace!! Do kabin šli veletovští hráči s jednogólovým náskokem i s lepším sebevědomím… Úvod druhého poločasu však patřil pro změnu hostům. V 50 minutě ještě Milan Pohanka chytil jejich střelu, ale v 52 minutě už byl na hlavičku hráče Mokrého krátký a hosté dokázali vyrovnat. Veletov ale nepolevil, naopak, nadále předváděl lepší fotbal a častěji se dostával do šancí. V 57 minutě znovu neuspěl Zdeněk Řehák, který už trefil bránu ale tentokrát ho vychytal golman! V 58 minutě se ale už dočkal! Dušan Sýkora rozehrál standardní situaci a Zdeněk Řehák parádní hlavičkou téměř z úhlu zakroutil míč do brány !! Veletov znovu o gól vedl! A v 68 minutě byl blízko k dalšímu gólu, když hostující golman sebral míč z hlavy Jirkovi Vlkovi téměř na brankové čáře!! Poté ještě mají šance Honza Šedina, Zdeněk Řehák i Jirka Vlk, Sendražice se téměř k ničemu nedostali, Veletov si konec ohlídal, takticky střídal a nedopustil tak překvapení z minulé sezony, kdy Sendražice tento stav během patnácti minut otočili na 2 : 6 !! Po páté v řadě neprohrál a konečně našel ztracenou formu z minulé sezony.

V předposledním kole podzimní části sezony Veletov už v sobotu jede do Vrbové Lhoty, kde naposledy 1 : 0 prohrál, tuto sobotu tam nastoupí k dalšímu zápasu už od 14.00 hodin.. Krakovany přivítají Veltruby, Sendražice Hradišťko a Nebovidy  Volárnu. Starý Kolín jede do Jestřábí Lhoty, Velim do Ovčár a Týnec do Kořenic …