Veletov už venku neumí vítězit, znovu nevstřelil ani jeden gól a mistrem podzimu se nestane!

11.11.2010 19:03

Veletov v předposledním kole na Hradišťku znovu prohrál! Navíc nevstřelil ani jeden gól a před těžkým zápasem s Libodřicemi si moc sebevědomí nenabyl! Byl to nejošklivější zápas sezony. Hodně tomu pomohlo počasí. Celý zápas foukal silný vítr a ve druhém poločase začalo i pršet. A nebylo se ani na co dívat, Veletov toho moc nepředvedl a když už se dostal před branku soupeře, domácí obrana ho prostě ke střelám nepustila. Jedinou velkou šanci má v 15 minutě Lukáš Veselý, který se dostal sám před golmana, ale on ho vychytal. Ve 43 minutě zahrávají domácí hráči rohový kop a hlavičku Rytnauera Milan Pohanka sráží do branky a Hradišťko vede 1 : 0. Ve druhém poločasu se k občasným střelám dostávají Honza Buňata, Jirka Vlk nebo Zdeněk Řehák, ale vše chytá domácí golman. Naopak v 56 minutě zvyšuje na 2 : 0 domácí Horník, po nedorozumění mezi Davidem Olivou a Milanem Pohankou! A třetí gól dávají domácí hráči v 72 minutě. Veletovští hráči pak už dostali jen dvě žluté karty…

Na rozdíl od Veletova, Polepy ani Libodřice v předposledním kole nezaváhali a po výhrách 2 : 0 a 4 : 1 v tabulce odskočili Veletovu o tři body! S největší pravděpodobností se Veletov mistrem podzimu nestane. V posledním kole ho čeká nejtěžší zápas sezony s vedoucíma Libodřicema a aby se Veletov vrátil na první místo, musel by je porazit aspoň o šest gólů a Polepy by museli prohrát s Ovčárama! Na posledním místě je stále Nová Ves, která doma nestačila na Veltruby a předposlední Radovesnice II také doma porazili právě Polepy. Derby mezi Krakovanama a Týncem skončilo lépe pro domácí, kteří vyhráli 4 : 2!  Celkem v tomto kole padlo 31 gólů, to je víc jak 4 góly na zápas…