Veletov v Němčicích zvítězil „pouze“ 2 : 0 ! Odpor domácích zlomila nová posila Veletova – Jan Kysela !

20.09.2022 14:37

Veletov po domácí prohře s Volárnou potřeboval zvítězit v Němčicích, aby udržel kontakt s čelem tabulky. Zápas se hrál v sobotu od půl páté. Počasí před utkáním bylo velice nepříznivé, do deště a větru se nikomu nechtělo. Během úvodu zápasu se počasí ale umoudřilo a pršet přestalo. Veletovští hráči měli po celý zápas jasnou převahu a mnoho gólových příležitostí neproměnili. Ty největší měli útočníci Jan Gráf a Josef Adamec, ten trefil tyč branky a poté sám před prázdnou brankou netrefil centrovaný míč. Po prvním poločasu mohlo být skóre klidně 3 : 0 pro Veletov, domácí ale se štěstím poločas dohráli bez inkasované branky. Druhý poločas pokračoval ve stejném rytmu, jako ten první. Mnoho zkažených šancí Veletova uťal až v 65 minutě Jan Kysela, nová posila Veletova. Hráč který hrával např. v Mladé Boleslavi, ve Slavii Praha, v národním týmu do 21 let a naposledy v Benátkách nad Jizerou, odkud do Veletova přestoupil. Po tomto gólu domácí hráči téměř odpadli a přestali věřit v bodový úspěch. Pomyslné razítko na to dal i druhý inkasovaný gól, v 85 minutě, vstřelený Josefem Adamcem, který se po mnoha šancích konečně prosadil a zvýšil na konečných 2 : 0. Veletov tak v pěti zápasech čtyřikrát naplno bodoval a v příštím kole ho opět čeká souboj o první místo, tentokrát s doposud neporaženým Hradišťkem. Tento zápas se hraje v neděli 25. září od 16.30 hodin na hřišti ve Veletově…